Uciekać przed wojną

Sen o ucieczce przed wojną mamy przeważnie kiedy obawiamy się czegoś w naszym życiu, staramy się uciec od czegoś niewygodnego, czegoś co sprawia nam dyskomfort. Przeanalizuj jakie masz niezałatwione sprawy. Jeżeli sen o ucieczce przed wojną powtarza się może warto te sprawy pozałatwiać?

Sennik uciekanie przed wojną interpretuje również jako chęć zapomnienia od czymś na prawdę bardzo traumatycznym. 

Ujrzeć wojnę

Zobaczenie wojny przeważnie z lotu ptaka we śnie można interpretować jako wielkie rozczarowanie, którego doznałeś lub doznasz. Widocznie już czujesz, że coś takiego może się wydarzyć.

Przegrana wojna

Przegrana wojna to przeważnie oznaka braku chęci do walki, czucie jakiejś przyszłej porażki, niektórzy interpretują to tez jako problem z asertywnością,  ale my uważamy, że to za dużo. 

Wygrana wojna

Wygrana wojna to w senniku zazwyczaj przełożenie pasma sukcesów w życiu realnym po prostu do marzenia sennego. Możesz również być tak pewny sukcesu, zakończenia projektu, rozwiązania problemu, że Twój mózg pokazuje Ci to jako sukces. W brutalny sposób jakim jest wojna ale jako sukces i zwycięstwo, widocznie bardzo Ci na tym zależy. 

Strzelanie na wojnie 

Strzelanie podczas snu na wojnie w wielu sennikach jest interpretowane jako chęć wyżycia się na innych, chęć wyładowania emocji. Gdy w śnie strzelają do Ciebie jest to oznaka jakiegoś nadchodzącego niebezpieczeństwa.

Własna śmierć na wojnie

Własna śmierć na wojnie to jeszcze bardziej ciężki sen i budzimy się z niego przeważnie zdruzgotani, ale paradoksalnie sny o własnej śmierci mają pozytywne interpretacje i przypisuje się im zwiastowanie własnego oczyszczenia.

Dostanie się do niewoli na wojnie

 Gdy dostajesz się do niewoli na wojnie we śnie możesz spodziewać się jakiś większych strat w życiu, senniki różnie to interpretują. Statystycznie chodzi o materialne rzeczy.

Sny o wojnie da się również zinterpretować jako zapowiedź większego konfliktu w pracy, w domu. Nie musisz być nawet tego uczestnikiem, ale napięcie jakie jest przy okazji tego wywoływane ma wpływ na Ciebie. Spróbuj to złagodzić.