Dziś 11 grudnia 2023

Michał "Boxdel" Baron

Imię: Michał
Prawdziwe imię i nazwisko: Baron
Pseudonim: Boxdel
Data urodzenia: 1995-03-02 (wiek Boxdela to 28 lat)
Miejsce urodzenia: Poznań
TikTok: @boxdel
Instagram: @boxdel
Wzrost: 185 cm

Wybrane walki Michał "Boxdel" Baron

Wynik Przeciwnik Gala Roztrzygnięcie
Paweł Jóźwiak Fame 17: Ferrari vs. Łaszczyk (walka planowana) brak danych
Przegrana  Kasjusz Życiński (walka bokserska) Fame MMA 12: Don Kasjo vs. Polish Zombie Decyzja sędziów (jednogłośnie)
Wygrana  Jakub Szymański FAME MMA 1: Boxdel vs. Guzik TKO
Ile wzrostu ma Boxdel? Sprawdź wzrost Michała Barona Drewniana miarka

Michał Baron aka  „Boxdel” to znany polski twórca jutubowy  i jeden z założycieli  Fame MMA oraz Hype MMA. Boxdela aktualnie najczęściej możecie oglądać na kanałach Aferki oraz Boxdel.

Walki Boxdela na Fame MMA


Michał walczył kilkukrotnie w formule MMA na organizowanych przez siebie galach. 

  • Fame MMA 1. Pokonał przez TKO streamera Jakuba „Guzika” Szymańskiego. Boxdel zapewnił sobie zwycięstwo przez TKO w 1 rundzie.
  • Fame MMA 4. Przegrał z raperem Jakubem „Kubańczykiem” Flasem. Zwycięstwo Kubańczyk zapewnił sobie przez TKO w 1 rundzie.
  • Na Fame MMA 11: Fight Club ogłoszona jest walka w kategorii ciężkiej: Michał „Boxdel” Baron – Maksym „Maksymalnie” Ziółkowski

Walkę Boxdela i Guzika można obejrzeć na oficjalnym kanale Fame MMA, którą wrzucamy również poniżej.

Początki początki kariery na YouTube 


Boxdel rozpoczął karierę na YouTube od kanału iDelti, na którym prowadził znaną serię filmów pod tytułem “Delbox”. Na iDelti tworzył filmy związane z Minecraft, ale największą rozpoznawalność przyniosła mu seria filmików z faktami o popularnych osobach. Obecnie na jego kanale Boxdel znaleźć możemy głównie vlogi.

Michał Boxdel Baron wiek

Michał urodził się  2 marca 1995 roku, ma aktualnie 27 lat. Gratulujemy mu bardzo dobrej głowy do biznesów, w tak młodym wieku. Młody wiek wielokrotnie zarzucany mu był przez konkurentów z branży walk. 

Kanał Aferki

Boxdel prowadzi kanał Aferki.  Tematyka kanału skupia się głównie na kontrowersyjnych newsach ze świata YouTube. Współprowadzącym jest Jakub Ulfik, którego znajdziecie na Instagramie @trapulfik

Biznesy Boxdela

Pomimo młodego wieku, jak już wspomnieliśmy, Michał bardzo dobrze odnajduje się w biznesie i nie ogranicza się tylko do YouTube. Myśląc  Boxdelu obecnie mamy przed oczami tylko Fame MMA, ale Michał robi wiele innych imponujących rzeczy. Więcej o biznesach Michała możecie się dowiedzieć z wywiadu udzielonego na kanale Biznesmania.

Michał Baron w mediach społecznościowych

Boxdel we wszystkich liczących się na polskim rynku mediach społecznościowych generuje bardzo duże zasięgu. Znaleźć go można na Instagramie (konto @boxdel), na TikToku (konto @boxdel) oraz na Facebooku (konto https://www.facebook.com/boxdel/).

Dążymy do dokładności i uczciwości w przedstawiani informacji o osobach i wydarzeniach na naszej stronie. Jeśli zobaczysz coś, co nie wygląda dobrze, nie jest poprawne, skontaktuj się z nami!