Gala XTB KSW 92 zapowiada się jako kolejne niezapomniane wydarzenie w świecie mieszanych sztuk walki. Dla wielu fanów kluczowe jest pytanie, gdzie będą mogli obejrzeć to wydarzenie na żywo w internecie. Poniżej przedstawiamy wszystkie dostępne opcje.

Viaplay - główna platforma do oglądania KSW w Polsce i wybranych krajach

Trzeba pamietać, że tradycyjne pay-per-view (PPV) w KSW już dawno ustąpiło miejsca Viaplay.  Viaplay to popularna platforma streamingowa, oferuje dostęp do gali XTB KSW 92 oraz innych wydarzeń KSW dla widzów z Polski oraz szeregu innych krajów, w tym Szwecji, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Finlandii, Islandii, Holandii, Estonii, Danii, Litwy i Łotwy. Aby uzyskać dostęp do transmisji, wystarczy wykupić miesięczny abonament na platformie Viaplay.

Dostęp z innych krajów przez kswtv.com

Fani mieszanych sztuk walki znajdujący się poza wspomnianymi krajami nie zostali pozostawieni bez możliwości oglądania. Dostęp do transmisji gali XTB KSW 92 oraz innych wydarzeń KSW z terenu innych krajów można uzyskać za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej organizacji, kswtv.com. Serwis ten oferuje możliwość zakupu dostępu do poszczególnych gal lub wykupienia abonamentu, co jest wygodnym rozwiązaniem dla zagranicznych fanów.