„Świat gier” – co to takiego?

„Świat gier” to jedna z wielu usług programu PAYBACK. Najprościej mówiąc, jest to bardzo łatwy sposób na zasilenie swojego konta darmowymi punktami. Funkcję tę znajdziesz w aplikacji mobilnej programu na systemie Android. Została ona stworzona z myślą o zarejestrowanych użytkownikach PAYBACK, którzy nie tylko aktywnie zbierają punkty, ale są również miłośnikami gier na telefon.

Aby rozpocząć korzystanie ze „Świata gier”, włącz aplikację mobilną Programu i z paska Menu, który znajduje się w dolnej części ekranu, wybierz „Więcej”, a następnie kliknij w ikonkę „Świat gier”. W zakładce czekają na Ciebie propozycje darmowych gier na telefon, za które możesz zgarniać punkty PAYBACK.

„Świat gier” PAYBACK – jak to działa?

Korzystanie ze „Świata gier” jest bardzo proste. W pierwszej kolejności wybierz grę, w którą chcesz zagrać i naciśnij przycisk „Zagraj teraz”. Następnie aplikacja przekieruje Cię do sklepu Play, z którego ściągniesz wybrany, darmowy tytuł na swój smartfon. Rozpocznij grę i za każdą minutę gry lub wykonane zadanie zgarniaj kolejne punkty PAYBACK. Nie wymaga to żadnej dodatkowej inwestycji, ponieważ wśród proponowanych produkcji są wyłącznie darmowe tytuły, a punkty trafią na Twoje konto niezależnie od tego, czy zdecydujesz się skorzystać z mikropłatności.

Aby punkty naliczały się prawidłowo, musisz ściągnąć grę za pośrednictwem aplikacji PAYBACK. Pamiętaj, że z usługi mogą korzystać tylko użytkownicy urządzeń z systemem operacyjnym Android.

„Świat gier” – ile punktów można zgarnąć i na co je przeznaczyć?

W szczegółach gier mobilnych znajdziesz informację o tym, ile warta jest minuta gry oraz ile punktów maksymalnie możesz otrzymać. Każda sesja rozgrywek może wzbogacić Twoje konto o kilkaset punktów, które możesz przeznaczyć na:

  • nagrody rzeczowe z wielu kategorii (kuchnia, podróże, elektronika, dom i ogród, dziecko etc.);

  • vouchery o różnych nominałach do wykorzystania u wybranych partnerów;

  • darmowe bilety do kina;

  • darmową kawę i wizytę na myjni samochodowej przy stacjach bp Polska;

  • tańsze zakupy w wybranych sklepach stacjonarnych, np. w markecie budowlanym PSB Mrówka.

Jeśli chcesz jeszcze szybciej zbierać punkty, sprawdzaj ofertę kuponów promocyjnych, która jest na bieżąco aktualizowana. W aplikacji mobilnej i na stronie internetowej czekają na Ciebie kody rabatowe, dzięki którym za pojedynczą transakcję w wybranym sklepie zgarniesz nawet kilkanaście razy więcej punktów.