Dead Island 2 już naprawdę niedługo. Kiedy będzie premiera?

Pierwsza gra z serii wyszła w 2011 roku.  Fani musieli czekać więc 12 lat, na powrót swojego ulubionego tytułu. W lutym zapowiedziano datę premiery, co wzbudziło wiele emocji. Kiedy więc można spodziewać się nowej gry? Przedstawiciele Deep Silver oraz Dambuster Studio ogłosili, że Dead Island 2 będzie dostępne już od 21 kwietnia. Jednak w trakcie oczekiwania twórcy zdecydowali się wypuścić pierwsze 11 minut rozgrywki. Udało się nawet zaintrygować graczy.

Pierwsze minuty rozgrywki wyglądają obiecująco. Gracze są pozytywnie nastawieni

W pierwszych minutach przedstawionej rozgrywki gracze mogą zapoznać się z rysem fabularnym tytułu, a także samą mechaniką walki. Jak można zauważyć, w grze nie będzie brakować krwawej walki wszystkim, co znajdzie się pod ręką. Mordowanie zombie powinno sprawić wiele radości osobom, które lubią istną masakrę na ekranie.

W grze Dead Island 2 odwiedzisz najsłynniejsze miejsca w Mieście Aniołów, teraz budzące strach i niepewność. Ekscytująca podróż w klimacie pulp fiction zaprowadzi cię od pokrytych zielenią przedmieść Beverly Hills po pełną osobliwości promenadę w Venice Beach

- można przeczytać w opisie gry. Od pierwszych chwil fabuła Dead Island 2 trzyma w napięciu. Główny bohater musi wydostać się z płonącego kadłuba rozbitego samolotu. Nie trzeba jednak długo czekać, aby zaczęły go atakować pierwsze zombie. Jak można również zauważyć na zwiastunie, specjalnie przygotowana mechanika „FLESH”, działa naprawdę dobrze, tak więc mordowanie potworów jest całkiem realistyczne. Obawę budzi jednak nieco fakt, że z czasem rozgrywka może stać się nieco monotonna. Warto jednak pamiętać, że polega ona głównie na krwawej jatce, więc ciężko tutaj o jakieś szczególne urozmaicenia. Trzeba więc dokładnie przemyśleć swoje oczekiwania względem tytułu.

Gracze dość pozytywnie przyjęli opublikowany gameplay. W komentarzach pod filmem na platformie YouTube można przeczytać, że wiele z nich nie może doczekać się nadchodzącej krwawej rozgrywki. Trzeba przyznać, że materiał przedstawiony przez twórców jest naprawdę ciekawy i rzeczywiście może zachęcić choćby do zapoznania się z tytułem.

Dla kogo jest Dead Island 2? To dość krwawy typ rozgrywki

Dead Island 2 powinno się spodobać każdemu, kto lubi po prostu krwawe widowisko na ekranie. Jeśli więc jesteś typem gracza, któremu radość będzie sprawiać chwytanie za przeróżne narzędzia i efektowna oraz nieustanna walka z zombie, to zdecydowanie tytuł dla ciebie. Na pewno nie jest to typ gry, który będzie wymagać strategii. To raczej produkcja, która skupi się na zręcznościowych aspektach i twoim refleksie.

Zobacz także: Nowe Raybany AI. Jeszcze lepsze niż poprzedni model? >>