Spider-Man 2 na pierwszym pokazie rozgrywki. Kiedy poznamy datę premiery?

Raiu | 01.06.2023 16:52

Na kolejną odsłonę Spider-Mana czeka zdecydowanie ogromna ilość fanów. Miłośnicy Petera Parkera oraz Milesa Moralesa, z pewnością już nie mogą doczekać się, kiedy po raz kolejny będą mogli zanurzyć się w ich uniwersum. Niedawno opublikowano aż 12 minut gameplayu. Filmik wywołał ogromne emocje i zmotywował do zadania kluczowego pytania – „Kiedy wreszcie będzie premiera?”.

Spider-Man 2
Spider-Man 2 | Fot. Marvel Entertainment/ youtube.com
Obserwuj nas w Google News i otrzymuj codziennie podobne informacje

Pokazano 12 minut gameplayu Spider-Mana 2. Kiedy premiera?

Choć 12 minut gameplayu to dość mało w stosunku do całej długości gry, to jednak to wystarczyło, aby rozbudzić w fanach emocje. Co można zobaczyć na filmiku? Przede wszystkim zupełnie nowego złoczyńcę - Kravena Łowcę. To jednak nie wszystko. Gracze mogli zobaczyć także, jak bohater używa mocy symbiotu podczas walki. Uwagę zwrócił też zupełnie nowy interfejs oraz nieznane dotąd umiejętności Spider-Mana. Na opublikowanym gameplayu gracze mogą także poznać mechaniki poruszania się. Miles Morales podczas przemierzania kolejnych ulic miasta w pogoni za złoczyńcami, prezentuje niezwykłą płynność ruchów. Fani z pewnością będą zadowoleni z tego aspektu rozgrywki. Trzeba przyznać, że całość robi ogromne wrażenie.

Niestety, choć opublikowano gameplay, to wciąż nie wiadomo, kiedy dokładnie będzie premiera. Choć istnieją pewne spekulacje, na ten moment ciężko je potwierdzić. Trzeba jednak przyznać, że sprawne oczy fanów Spider-Mana, dostrzegły ciekawy ciąg liczbowy w zwiastunie.

Gracze spekulują datę premiery. Czy faktycznie byłą ukryta w zwiastunie rozgrywki?

Co ciekawe, niektórzy fani zauważyli na opublikowanym gameplayu, możliwą ukrytą datę premiery. W pewnym momencie, kiedy Spider-Man zagląda do jednego z samochodów bojowych, widać interesujący ciąg cyfr. Dość niewyraźnie pod ekranem pojazdu, można zauważyć numer 201123. Według niektórych osób ma to wskazywać na datę premiery, która miałaby się odbyć 20 listopada 2023 roku. Trzeba jednak przyznać, że odkrycie rodzi wiele pytań. Z jakiego powodu? Przede wszystkim, warto pamiętać, że w Stanach Zjednoczonych, daty zapisuje się zupełnie inaczej. Na początku podaje się miesiąc, a dopiero następnie dzień. Ciąg cyfr, który widać na filmie, jest natomiast napisany w europejskim stylu. Inną ważną kwestią jest to, że 20 listopada przypada na poniedziałek. Nowe gry raczej rzadko są wydawane tego dnia. Firmy celują raczej we wtorki lub piątki. Oczywiście nie jest to zakazana praktyka, a Sony wydało w poniedziałek choćby God of War Ragnarok, jednak trzeba przyznać, że ten aspekt może budzić wątpliwości. Na ten moment, lepiej więc poczekać na oficjalną datę premiery. Takie spekulacje mogą nie być zgodne z rzeczywistością, jednak zdecydowanie są intrygujące.

Zobacz także: Karta graficzna - na co zwracać uwagę podczas wyboru?

Artykuły z kategorii
Artykuły z portalu
reklama