Roślina na Z

redakcja | 04.10.2022 08:08
Roślina na Z
Roślina na Z | depositphotos.com
Spis treści:
Obserwuj nas w Google News i otrzymuj codziennie podobne informacje

Dla Polaków podanie rośliny na literę Z w popularnej grze Państwa-Miasta jest bardzo proste. Chyba każdemu przychodzi na myśl ziemniak. Chcesz zdobyć jednak punkty za podanie unikalnej rośliny na Z? Przejrzy listę naszych propozycji z krótkimi objaśnieniami o jakie rośliny chodzi.

Rośliny na literę Z

Zielistka lub również nazywana jako zielistek, jest to rodzaj roślin szparagowatych.Złotokwiat znany również pod nazwą dimorfoteka zatokowa jest to gatunek roślin astrowatych. Popularna w Polsce roślina ozdobna.Zimowit jesienny to kolejna roślina na literę Z, również należąca do rodziny na literę z o nazwie zimowitowate.Zawilce czyli rodzaj roślin z jaskrowatych, gdzie możemy wymienić takie gatunki jak: Zawilec gajowy, Zawilec grecki, Zawilec japoński, Zawilec powabny, Zawilec wielkokwiatowy, Zawilec wielosieczny lub Zawilec wieńcowy. Bardzo popularne rośliny, występujące praktycznie na całym świecie.

Skontaktuj się z nami jeżeli znasz inne rośliny na literę Z. Postaramy się rozwinąć naszą listę roślin pod grę "Państwa Miasta".

Artykuły z kategorii
Artykuły z portalu