Zakończyły się prace nad motion capture głównego bohatera. To ważny etap

Choć kampania promocyjna jeszcze nie ruszyła, to jednak niedawno dowiedzieliśmy się o pewnej ważnej informacji. Aktor Yuri Lowenthal, który wciela się w głównego bohatera podczas rozgrywki, podzielił się niedawno z fanami, że zakończył się ważny etap produkcji. Na portalu reddit.com, podczas odpowiedzi na serię pytań przyznał, że prace na planie motion capture do Spider-Man’a 2 dobiegły końca. Jak można się domyślać, ta informacja daje do zrozumienia, że nagrania wszystkich aktorów przynajmniej dobiegają końca. W końcu Yuri Lowenthal jest główną gwiazdą produkcji. To pozwala myśleć, że być może plotki są prawdziwe i gra faktycznie ma szansę wyjść jeszcze we wrześniu.

Na czym skupi się fabuła Spider-Man 2? Peter Parker i Miles Morales zmierzą się z Venomem oraz Elektro

Jak wynika z zakończenia pierwszej odsłony oraz przede wszystkim zwiastunów, Peter Parker oraz Miles Morales będą musieli zmierzyć się z niebezpiecznymi wrogami. Wśród nich będą między innymi Venom oraz Elektro.

Jeśli chodzi o Venoma, to z wielkim prawdopodobieństwem jego nosicielem będzie Harry Osbourne. Z jakiego powodu gracze myślą w ten sposób? W pierwszej części Harry okazuje się nie być na żadnym wyjeździe. Tak naprawdę umiera na śmiertelną chorobę. Jednak w pierwszej części odsłony można było zobaczyć niewielkiego easter egga po napisach końcowych. Widać na nim jak ojciec Harrego, próbuje wyleczyć syna tajemniczą czarną substancją, która ostatecznie oplata jego ciało. Jak można się domyślać był to właśnie znany fanom serii symbiot.

Zobacz także: Jak wejść do branży IT

Natomiast jeśli chodzi o Elektro, to gracze domniemają, że wyładowania elektryczne widoczne na początku zwiastunu drugiej części, mogą wskazywać właśnie na tego przeciwnika. Na ten moment nie wiadomo jednak czy pojawią się także inni przeciwnicy.

Tytuł wyjdzie jedynie na PlayStation 5. Gracze będą mogli zagrać w 4K

Jako że Spider-Man 2 ma być ekskluzywnym tytułem na PlayStation 5, gracze będą mogli doświadczyć rozgrywki w jakości 4K. Ważnym aspektem będzie jednak to, że będzie można wybrać tryb z ray tracing’iem. Jeśli gracz zdecyduje się na tę opcję, musi niestety liczyć się ze spadkiem klatek do 30 na sekundę. Twórcy jednak pozwolą, każdemu wybrać samodzielnie, na czym zależy mu najbardziej podczas rozgrywki.