Peszko chce byłego bramkarza kadry Polski w walce MMA

Darek Nowaczkiewicz | 15.06.2023 16:43

Sławomir Peszko, obecnie ambasador federacji Clout MMA, do niedawna reprezentant Polski w piłce nożnej, wyznałw wywiadzie dla Sportowe Fakty, że chciałby namówić Artura Boruca do występu na gali freak fightów. 

Peszko, Lexy, ilustracja do artykułu
Peszko, Lexy, ilustracja do artykułu | źródło https://www.instagram.com/p/CtMLNNbN7fl/
Spis treści:
Obserwuj nas w Google News i otrzymuj codziennie podobne informacje

W wywiadzie dla portalu sportowefakty.pl możemy przeczytać dokładny cytat Sławomira Peszko: "I nawet jestem po pierwszych wiadomościach z jednym dużym fighterem - Arturem Borucem. Bardzo bym chciał, żeby walczył. To wielka osobowość, zawsze miał coś do powiedzenia, był kapitanem." 

Myślicie, że nowemu ambasadorowi Clout MMA uda się przekonać Artura Boruca do walki w klatce? Boruc jest charyzmatyczną postacią, która dodałaby koloryty nowej organizacji. 

Kim jest Artur Boruc?

Na pewno nie jest związany z zawodowymi sportami walki. Artur Boruc to urodzony w 1980 roku w Siedlcach znakomity polski piłkarz, który w latach 2004–2017 był reprezentantem Polski jako bramkarz (65 udziałów w reprezentacji). Uczestniczył w ogromnych wydarzeniach jak Mistrzostwa Świata 2006 oraz Mistrzostwa Europy 2008 i 2016. Najwięcej klubowych występów dał w Celticu, a zaraz za tym w Legii. Cała lista występów Artura jest jednak ogromna i przy tej okazji zapraszamy do zapoznania się z jego stroną na Wikipedii.

Artykuły z kategorii
Artykuły z portalu
reklama