Normn napisał:

"Let’s go!! Poland

Witam wszystkich! Mam świetne wieści :) Podpisałem kontrakt z Polską organizacją. Nie mogę się doczekać by walczyć w mocnych zestawieniach, niedługo się dowiecie z kim zawalczę. Trochę czasu minęło.."

Norman Parke to urodzony w 1986 rokupółnocnoirlandzki zawodnik MMA. Walczył swojej karierze dla UFC, ACB, BAMMA, KSW, Fame MMA czy Prime Show MMA.  W Polsce ostatnią walę stoczył na Prime 2: Kosmos, gdzie wygryał jednogłośną decyzją sędziów z Grzegorzem Szulakowskim.  Swoją ostatnią walkę odbył w marcu 2023 na Hexagone MMA 7, gdzie również jednogłośną decyzją sędziów pokonał swojego rywala, Brazylijczyka, Junior Orgulho. 

Trzydziestosześcioletni zawodnik dał się poznać najbardziej w Polsce głośnymi walkami we freakowej organizacji Fame MMA oraz w sportowych walkach w KSW.

W Fame MMA zawalczył z Popkiem, Don Kasjo oraz Borysem Mańkowskim. W KSW walczył między innymi z Mateuszem Gamrotem, Marcinem Wrzoskiem i Arturem Sowińskim.  Do głośnych przeszła trylogia z Gamrotem gdzie Irlandyczk dwukrotnie nie wykonał wagi i walki nie mogły toczyć się o pas, a raz walka została przerwana przez kontuzję Normana (włożone palce do oczu).