reklama
Dziś 23 lutego 2024

Lexy Chaplin

Imię: Lexy
Prawdziwe imię i nazwisko: Lexy Chaplin
Zawód lub zajęcia: youtuberka, influencerka
Data urodzenia: 1999-07-06 (wiek Lexy Chaplin to 24 lat)
Miejsce urodzenia: Niemcy
TikTok: @lexychaplin
Instagram: @lexychaplin
Wzrost: Lexy nie wypowiedziała się na temat swojego wzrostu. Jeżeli masz potwierdzone informacje na temat wzrostu Lexy to napisz do nas wiadomość. Zweryfikujemy.
Waga: Lexy nie wypowiedziała się publicznie o swojej wadze. Jeżeli masz potwierdzone informacje na temat wagi Lexy to napisz do nas wiadomość. Jeżeli się da to zweryfikujemy i dopiero wtedy opublikujemy taką informację.

Wybrane walki Lexy Chaplin

Wynik Przeciwnik Gala Roztrzygnięcie
Wygrana Natalia "Natsu" Kaczmarczyk HIGH League 4: Natsu vs. Lexy 2 Decyzja sędziów (jednogłośnie)
Wygrana Agata "Fagata" Fąk HIGH League 2: pashaBiceps vs. Owca TKO
Przegrana Natalia "Natsu" Kaczmarczyk High League Decyzja sędziów (jednogłośnie)
Data pierwszej gali CLOUT MMA! Clout MMA, logotyp organizacji, ilustracja do artykułu

Powyżej znajdziecie podstawowe informacje o Lexy Chaplin, typu ile Lexy Chaplin ma lat, jakby wiek był najważniejszy w życiu oraz ile Lexy ma wzrostu. Poniżej zapraszamy do większej lektury o tej barwnej i ciekawe yutuberce, w której dowiecie się, kim jest i jak zasłynęła dla szerszej publiczności. 

Kim jest Lexy Chaplin?

Lexy Chaplin śmiało możemy tytułować gwiazdą polskiego YouTube i pełnoprawną influencerką. Jej obszar działania i zasięgi w social media są bardzo szerokie i mierzone w milionach. Gwiazda jest bardzo aktywna na TikTok oraz na Instagramie.

Największy wzrost zainteresowania w sieci zebrała, będąc członkinią Teamu X i mieszkając w Domu X. Team X to projekt Youtubowy Stuu. To właśnie Stuart Kluz-Burton (Stuu) zaprosił Lexy do udziału w tym YouTubowym show. Więcej o tym projekcie przeczytacie w podlinkowanym artykule, a informacje o ciekawych odcinkach Lexy w Domu X poniżej.

 

Lexy Chaplin wiek

Ile lat ma Lexy? Pytanie o wiek jest chyba jednym z popularniejszych pytań, które fani szukają, pogłębiając informacje o swoich ulubionych celebrytkach. Z Lexy i jej popularnością nie może być inaczej. Chcesz złożyć życzenia urodzinowe Lexy? Lexy urodziła się 1999.07.06, czyli ma aktualnie 23 lat.

Ile waży Lexy?

Pytanie o wagę jest kolejnym, które elektryzuję fanów celebrytów. Zupełnie nie wiemy dlaczego. Niestety w przypadku Lexy nie pomożemy Wam. Młoda celebrytka nie podała publicznie takiej informacji. 

Lexy w Domu X

Będąc w Domu X, Lexy Chaplin można było zobaczyć w typowo lifestylowych, bardzo dobrze oglądających się filmach i chalangach jak:

  • CHŁOPAKI ROBIĄ NAM MAKE-UP! -  gdzie chłopcy z Teamu X robili dziewczyną z domu makijaż.
  • ZOSTAŁAM ŁYSA NA 24H! - znakomity 24-godzinny chalange, podczas którego Lexy została poddana metamorfozie i jej włosy zostały przykryte specjalnym czepkiem, który imitował ogoloną głowę. 

 

Rodzina Lexy

Mama Lexy Chaplin jest Polką, natomiast jej tata Amerykaninem stąd zapewne znakomita znajomość Lexy języka angielskiego.  Jej charakterystyczne przeplatanie zdań polskich angielskimi jest prawdopodobnie jedną z przyczyn jej sławy. Dziewczyna bardzo często w swoich social media nagrywa z rodzeństwem.

Instagram Lexy

Poniżej umieszczamy kilka zdjęć z Instagrama Lexy, żebyście mogli zapoznać z jej twórczością. Jeżeli lubicie kontent, który tworzy Lexy, to zachęcamy do odwiedzenia i obserwowania jej pozostałych social media.  

 

Jaki styl ubierania ma Lexy?

Dobrnęliśmy do tego, co najważniejsze na większej części naszej strony, dobrnęliśmy do mody. Lexy urzeka nas wszystkich nie tylko swoją wspaniałą osobowością, a także swobodnym i luźnym stylem ubierania się. Lexy bardzo często ubiera się w luźne wygodne bluzy damskie. Często pojawia się publicznie w spodniach cargo.

Lexy Chaplin w Koło Plotka

Dużo ciekawych anegdot z życia Lexy dowiecie się z odcinka Koło Plotka z jej udziałem. Koło Plotka to program jutubowy prowadzony przez serwis plotkarski Plotek.pl

Lexy w MMA

28 sierpnia 2021 wzięła udział w pierwszej gali freak fightowej organizacji w  Ergo Arenie w walce wieczoru: Natsu kontra Lexy. Musiała oddać zwycięstwo Natalii Kaczmarek. 

 

Dążymy do dokładności i uczciwości w przedstawiani informacji o osobach i wydarzeniach na naszej stronie. Jeśli zobaczysz coś, co nie wygląda dobrze, nie jest poprawne, skontaktuj się z nami!