reklama

Jak kupić tańszy Game Pass? Gdzie szukać ofert i promocji?

redakcja | 22.12.2022 14:56

Xbox Game Pass to usługa, która zrewolucjonizowała rynek gamingu. Dostęp do wielu świetnych tytułów AAA za cykliczną opłatę jest wyjątkowo kuszący, a należy dodać, że coraz więcej tytułów w pierwszej kolejności debiutuje właśnie w Game Pass-ie. W tym kontekście, kwota 54,99 zł za miesięczny dostęp nie wydaje się być szczególnie wygórowana, zwłaszcza jeżeli zestawimy ją z ceną wszystkich tytułów, które w tym czasie „ogramy”. Warto jednak wiedzieć, że dostęp do tej fantastycznej usługi może kosztować jeszcze mniej. Jak kupić tańszy Game Pass? Poniżej odpowiadamy na to pytanie.

xbox game pass
xbox game pass | fot. elements.envato.com
Obserwuj nas w Google News i otrzymuj codziennie podobne informacje

Przedmiotem naszych rozważań będzie Xbox Game Pass Ultimate, czyli subskrypcja, w ramach której otrzymujemy aż trzy usługi: Game Pass na konsole Xbox Series i Xbox One, Game Pass na PC i Games with Gold. Taki zestaw powinien zaspokoić potrzeby i oczekiwania każdego gracza.

Jak otrzymać tańszy dostęp do Game Pass?

Obecnie ciekawą promocję na usługę Game Pass oferuje sam gigant z Redmond. W Microsoft Store można nabyć miesięczny dostęp do usługi Xbox Game Pass Ultimate nie za 54,99 zł, a za jedynie 4 zł! Brzmi interesująco? No jasne, ale trzeba pamiętać, że po zakończeniu okresu promocyjnego, opłata subskrypcyjna będzie naliczana po normalnej stawce. Można jednak korzystać z dobrodziejstw tej usługi nawet przez 14 miesięcy, płacąc jedynie niewielką część ceny za ten okres. W jaki sposób? Wystarczy połączyć promocję MS z ofertami dostępnymi na Kinguinie.

Tańsze Game Pass-y. Lista ofert zima 2022

Platformy Kinguin nie trzeba chyba przedstawiać żadnemu gamerowi. Gwoli formalności, mówimy tu o portalu aukcyjnym/sprzedażowym, skoncentrowanym cyfrowych kluczach do gier.

Wymienione oferty dotyczą jedynie nowych użytkowników usługi. Warto jednak pamiętać, że nic nie stoi na przeszkodzie przed założeniem nowego konta w MS Store.

Zaczynamy do oferty na 14 miesięcy, za którą trzeba będzie zapłacić 191,49 zł, co przekłada się na kwotę ok. 13,7 zł za miesiąc dostępu do Xbox Game Pass Ultimate. Jak skorzystać z oferty? Na Kinguinie wystarczy kupić 12-miesięczny Xbox Live Gold z kodem BIG14. Cena to 187,49 zł. Następnie zakupiony kod trzeba aktywować na stronie Microsoftu (redeem.microsoft.com). Użytkownik powinien zgodzić się na płatności cykliczne. To posunięcie pozwoli mu uzyskać gratisowy miesiąc dostępu. Następnie wystarczy kupić miesięczny dostęp do Xbox Game Pass za 4 zł i gotowe!

Jeżeli interesuje Cię krótszy dostęp, na Kinguinie można też kupić 6 miesięcy i 3 miesiące Xbox Live Gold (z tym samym kodem), odpowiednio za 98,2 zł i 56,98 zł. W rezultacie, za 102,2 zł można uzyskać 8-miesięczny dostęp do Game Pass-a, a za 60,98 zł – 5-miesięczny.

Artykuły z kategorii
Artykuły z portalu