Jak składać życzenia urodzinowe dla dzieci?

Składając życzenia urodzinowe dziecku, zastanów się, jakie ma pasje, jakie marzenia, jaką osobą jest. Życz mu tego, o czym marzy, tak częste życzenie piątek w szkole jest najgorszymi życzeniami, jakie możesz wybrać. Nie martw się też przesadnie, dziecko życzeń nie zapamięta długo, ale zapamięta cię jako szczerą i sympatyczną osobę.

Do prezentu, który na pewno ofiarowujesz dzieciakowi, dołącz ręcznie wypisywaną kartą. Dedykowane życzenia w formie rymowanki czyta się po latach z radością i sentymentem.

Życzenia urodzinowe dla prymusów

Wszystkiego najlepszego Prymusie mój kochany,Tak jak w szkole zawsze na piątki jesteś wysłuchany,To w Twym dniu od Cioci Gosi przyjmij życzenia na piątkę miłe,I wspominaj z ciotką tylko chwile przemiłe. Twoja ciocia przemiła Gosia

Życzenia urodzinowe dla dzieci od rodziców

Dla Prześlicznej naszej Kruszynki, życzenia na jej piąte Urodzinki Poznaj nowych słów tysiące, dostań szóstek dwa tysiące, Baw się w życie jak najlepiej, Z Tobą dla nas jest najlepiej. Kochający Rodzice!

Krótkie wierszyki urodzinowe dla dzieci

Piękne życzonka,w oknie tylko słonka,na buzi uśmiechu,ciągłej zabawy, a nie pośpiechu!Wujek Zbigniew!

Życzenia urodzinowe dla dzieci na dwa latka

Na torcie Dwa Latka,Tobą wciąż opiekuje się najsłodsza matka,Nie strać tej niewinnej, słodkiej dziecinnej miny, dziś są Twoje 2 urodziny!

Życzenia urodzinowe dla chłopca

Ty Łobuzie, Ty Kochany,Z Ciebie chłopiec zabiegany,Życzymy Ci tyle radościIle masz w biegach wytrwałościIle jest motorów na świecie,Ile jest samochodów na planecie,Ile jest zabaw dla chłopców,Nie wiecie!