Dead Island 2 nadchodzi. Kiedy będzie premiera?

Pierwsza gra z serii Dead Island pojawiła się w 2011 roku. Nic więc dziwnego, że fani tytułu czekają z niecierpliwością na kolejną odsłonę. W lutym gracze poznali ostateczną datę premiery. Kiedy więc można spodziewać się Dead Island 2? Przedstawiciele Deep Silver oraz Dambuster Studio ogłosili, że grę będzie można pobierać już od 21 kwietnia. Rozgrywka ma być dość krwawa. Na czym będzie polegać? Fani gier akcji mogą zacierać ręce.

Jakim rodzajem gry jest Dead Island 2?

Po 12 latach oczekiwań gracze znów będą mogli zanurzyć się w krwawej rozgrywce. Dead Island 2 to gra pierwszoosobowa. Tytuł będzie można ogrywać w pojedynkę lub w trybie kooperacji przez internet. Będzie to także gra akcji, zawierająca wątek fabularny. Jaką historię przedstawi nam Dead Island 2? Gracze będą musieli zmierzyć się z apokalipsą zombie w Los Angeles. Co ważne wątki fabularne mają być przepełnione czarnym humorem. Twórcy obiecują także efektowne sceny pełne strzałów i wybuchów. Warto w tym miejscu wspomnieć, że przez brutalność rozgrywki, gra będzie mieć ograniczenia wiekowe. Pierwsza odsłona serii cieszyła się dość pozytywnymi opiniami, dlatego istnieje prawdopodobieństwo, że również druga część będzie w stanie zainteresować graczy. Z pewnością tytuł może zaintrygować tak zwanych „zbieraczy”, czy też „kolekcjonerów”. Twórcy zapowiadają, że osiągnięć do zdobycia będzie naprawdę sporo. Poniżej chętnie przedstawimy kilka z nich.

Osiągnięcia do zdobycia. Kolekcjonerzy będą zachwyceni

Twórcy gry niedawno ogłosili kilka osiągnięć, które będą do zdobycia w nowej odsłonie serii. Jeśli jesteś osobą, lubiącą zdobywać kolejne tego typu sukcesy, na pewno może cię to zainteresować. Przedstawiamy listę, z potencjalnymi osiągnięciami do zdobycia. Uważaj jednak na ewentualne spoilery!

·       Making Your Mark – ukończ 10 zadań pobocznych.

·       Ooh, Shiny! – znajdź pierwszą legendarną broń.

·       Zombologist – odblokuj wszystkie typy zombie w Zompedii.

·       I Am the Resurrection – ożyw innych bohaterów pięciokrotnie.

·       Coup de Grace – zabij 25 zombie, używając ataków kończących.

·       Donk! – rzuć broń do walki wręcz i traf zombie, oddalonego o co najmniej 35 metrów.

·       Apex Predator – powal 10 wariantów Apex.

·       Survival Skills – ukończ pierwszy poziom każdego z Wyzwań Przetrwania.

·       Smorgasbord – ukończ pierwszy poziom każdego z Wyzwań Eksploracji.

·       Sharpest Tool in the Box – ukończ pięć misji typu Lost&Found związanych z broniami.

·       Jumbo Keyring – odblokuj 10 skrytek.

·       Bookworm – zbierz 20 dzienników.

·       LA Influential – ukończ 40 zadań pobocznych.