Premierowe hity trafią do majowego katalogu Xbox Game Pass. Gracze mogą zacierać ręce

Posiadacze Xbox Game Pass mogą zacierać ręce na myśl o nadchodzącym miesiącu. W usłudze pojawią się premierowe tytuły.

Amnesia: The Bunker – Nawet gracze, którzy na co dzień nie grają w horrory, z pewnością słyszeli o tym tytule. To właściwie kultowa seria, która jest znana w gamingowym środowisku. W nadchodzącym miesiącu, a dokładniej 23 maja odbędzie się premiera nowej odsłony tytułu – Amnesia: The Bunker. Gra znajdzie swoje miejsce także w usłudze Microsoftu.

Redfall – Choć gra nie cieszy się na razie najlepszymi opiniami, to jednak warto poczekać na jej premierę. Tym bardziej że znajdzie ona swoje miejsce również w Game Passie od Microsoftu. Tytuł należy do gatunku FPS-ów. Posiada również tryb kooperacji, ale spokojnie można doświadczać rozgrywki także samotnie. Fani wampirów oraz strzelanek, mogą być zainteresowani.

Ravenlok – premiera gry nastąpi już 4 maja. Co więcej, ona również znajdzie się w bibliotece usługi od Microsoftu. Favenlok to przygodowa gra akcji, w której gracze wcielą się w dziewczynkę przemierzającą magiczną krainę. To, co jest ciekawe, jeśli chodzi o ten tytuł, to fakt, że grafika jest zbudowana na technologii voxeli. Rozgrywka dostępna będzie jedynie w trybie dla pojedynczego gracza.

Fuga: Melodies of Steel 2 – Xbox Game Pass zaoferuje także graczom w maju drugą odsłonę z serii taktycznych gier RPG. Fani czołgów oraz nietuzinkowej fabuły, mają tutaj czego szukać. Warto wspomnieć, że jest to japońska produkcja. Grafika będzie więc odpowiadać tamtejszym standardom. Trzeba także przygotować się na japoński dubbing. Fani tego typu klimatów powinni być zadowoleni.

Railway Empire 2 – to druga odsłona dość popularnej strategii ekonomicznej. Gracze będą mieć możliwość rozwijania własnej firmy, która specjalizuje się w transporcie kolejowym. Fani tytułów, przy których trzeba nieco więcej pomyśleć, mogą być zainteresowani tym tytułem. Railway Empire 2 pojawi się jednak dopiero pod koniec maja.

Farworld Pioneers – pixelowa platformówka 2D, z elementami survivalu. Gracze, którzy byli fanami Terrari, koniecznie powinni poznać ten tytuł. W Farworld Pioneers będzie trzeba wcielić się w kosmonautę, który rozbił się na zupełnie obcej planecie. Zadaniem gracza będzie pomoc mu w tym zadaniu.