Pomimo nieustannie rozwijającej się technologii, wciąż istnieją i mają się dobrze starsze rozwiązania, które odnalazły grono zwolenników i do dziś cechują się rewelacyjną funkcjonalnością. Do takiej kategorii produktów zdecydowanie zaliczyć można telefony stacjonarne.

Telefony stacjonarne - czy mają sens w dzisiejszych czasach?

Owszem, mają i wciąż cieszą się wielka popularnością! Wybór urządzenia mobilnego (smartfona) jest zazwyczaj uwarunkowany wiekiem użytkowników. Analizy ankiet zdecydowanie wskazują na to, iż osoby w przedziale wiekowym 18-40 znacznie częściej wybierają smartfony, aniżeli telefony stacjonarne. Czy to oznacza, że sprzedaż telefonów stacjonarnych jest już nieopłacalna? W żadnym wypadku. Na kupno telefonu stacjonarnego bardzo często decydują się osoby po 45 roku życia, a także firmy. W przedsiębiorstwach dobry telefon stacjonarny jest znakomitym rozwiązaniem.

Kiedy telefon stacjonarny okazuje się dobrym pomysłem?

Przede wszystkim wówczas, gdy w domu bądź firmie jest dużo osób, które prowadzą długie rozmowy. Opłacenie jednego abonamentu na telefon stacjonarny jest bowiem znacznie korzystniejszym rozwiązanie, aniżeli płacenie kilku abonamentów na każdy telefon komórkowy. Kolejnym czynnikiem przemawiającym na korzyść telefonów stacjonarnych jest zupełny brak problemów z zasięgiem. Ponadto jakość rozmów jest w tym przypadku naprawdę zadowalająca.

Kody rabatowe Media Markt

Korzystając z oferty sklepu Media Markt, z pewnością warto skorzystać z bezpłatnych kodów rabatowych, dostępnych na Rabatio.com. Po co przepłacać, skoro mamy możliwość obniżenia ceny za dane produkty. To świetna propozycja dla osób, które decydują się na zakup telefonu stacjonarnego.