Sygnał, którego nie możesz zignorować: Tajemnicza rola zużytej rolki papieru w publicznych toaletach

Monika Kulik | 12.06.2023 20:38

Przyzwyczailiśmy się do natrafiania na różne niespodzianki w publicznych toaletach, ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co oznacza pozostawiona między sedesem a deską klozetową, pusta rolka papieru toaletowego? To zaskakujące, ale ten niewielki sygnał może ocalić cię od nieprzyjemności. 

Pusta rolka papieru, ilustracja do artykułu
Pusta rolka papieru, ilustracja do artykułu | envato, autor reinasmyth
Obserwuj nas w Google News i otrzymuj codziennie podobne informacje

Miejsca publiczne mają wiele zwyczajów, z których niektóre mogą być dla nas nieco zagadkowe. Jednym z takich zwyczajów jest umieszczanie zużytej rolki papieru między sedesem a deską klozetową. To nie jest przypadkowe - to sygnał, który może uchronić cię przed nieoczekiwanymi problemami.

Jest to sygnał ostrzegawczy, którego nie możesz zignorować

Kiedy wchodzisz do publicznej toalety i zauważasz tak ułożoną rolkę, nie ignoruj tego. To nie jest bezmyślny gest - to komunikat od poprzednich użytkowników, że skończył się papier toaletowy. Czasami pusta rolka znajduje się bezpośrednio na zamkniętej desce klozetowej. 

Jeśli nie chcesz doświadczyć nieprzyjemnej sytuacji, kiedy po załatwieniu swoich potrzeb okaże  się, że w kabinie nie ma papieru, nie ignoruj tego znaku. 

Gdy spotkasz go w toalecie, sprawdź, czy masz chusteczki (swój papier) lub poszukaj innej kabiny z dostępnym papierem toaletowym.

Artykuły z kategorii
Artykuły z portalu
reklama