Humanity na premierę. Co wiadomo na ten moment?

Jak już wiemy w maju 2023 roku gracze posiadający usługę PS Plus Extra oraz Premium, otrzymają dostęp do premierowej gry. Będzie to Humanity. Co wiadomo o tym tytule? Będzie to gra zręcznościowo-logiczna, która została wyprodukowana przez firmę Tha oraz studio Enhance.  Są oni znani między innym z Tetris Effect oraz Rez Ifinite. Na czym będzie dokładnie polegać? Jeśli lubisz absolutnie kultowe Lemingi, Humanity może cię zainteresować. Gra będzie polegać na tym, aby kontrolować ogromne tłumy ludzi, wcielając się w rolę psa. Tytuł wyjdzie na konsole, ale także komputery osobiste i będzie zawierać tryb fabularny dla pojedynczego gracza. Warto jednak dodać, że w Humanity będzie, dało się zagrać również na Play Station VR.

Już 26 kwietnia gracze dowiedzą się, jaka będzie pełna lista nowości na maj. Co do tej pory zostało wytypowane?

Na razie wiadomo jedynie, że gracze posiadający usługę PS Plus Extra oraz Premium otrzymają Humanity. Na pełną listę nowości trzeba jednak jeszcze chwilę zaczekać. Gracze mają jednak swoje typy i chętnie dzielą się tym w internecie. Jak podaje portal planetagracza.pl, fani gier najchętniej zobaczyliby w usłudze Sifu. To przygodowa gra akcji, która mechanicznie jest tak naprawdę chodzoną bijatyką. To tytuł o zemście młodego adepta kung fu, który chce pomścić śmierć swoich najbliższych. To jednak niejedyna gra, której domagają się gracze. Wielu z nich chętnie zobaczyłoby także w usłudze PS Plus FIFĘ 23. Nie jest to jednak bezpodstawna nadzieja, ponieważ trzeba pamiętać, że w zeszłym roku gra z tej serii pojawiła się w ofercie Sony. Często wymienianym tytułem jest także Resident Evil 2 Remake. Horror podbił serca wielu osób. Nic więc dziwnego, że odnowiona produkcja byłaby mile widziana w usłudze. Ogłoszenie wszystkich nowości na maj nastąpi 26 kwietnia o godzinie 17.30.

Nie tylko w usłudze PS Plus znajdą się premierowe nowości. Xbox Game Pass również udostępni ciekawe tytuły

Jak się okazuje, udostępnianie przez tego typu usługi gier na premierę staje się popularne. Niedawno Microsoft ogłosił, że w nadchodzącym miesiącu w Xbox Game Pass również pojawi się kilka nowych produkcji. Będzie to między innym Redfall. Choć gra o wampirach nie cieszy się na razie zbyt dobrymi opiniami, to jednak Microsoft postanowił, że zgodzi się na jej udostępnienie. Będzie to FPS, w który będzie można zagrać także w trybie kooperacji. Także zdecydowanie jest na co czekać, a posiadacze wyżej wymienionych usług, mogą już zacierać ręce i przygotowywać konsole do grania.