Sony pozytywnie zaskakuje graczy! Znamy pierwszą grę w PS Plus na kwiecień 2023Całkiem niedawno, Sony niespodziewanie zdecydowało się na ujawnienie pierwszej gry w abonamencie PS Plus na kwiecień 2023. W dniu premiery, która odbędzie się 4 kwietnia, gracze otrzymają tytuł „Meet Your Maker”. Niestety na razie nie wiadomo, jakie jeszcze gry znajdą się w ofercie. Jednak nie trzeba będzie długo czekać. Oficjalna lista pojawi się 29 marca o godzinie 17.30. Choć data jest zwyczajowa, to jednak Sony nie spóźnia się zwykle z ogłoszeniem tytułów w ofercie, tak więc nie ma się czym martwić.

Meet Your Maker – dla kogo jest ten tytuł?

„Meet Your Maker” to gra w klimacie postapokaliptycznym. Tytuł spodoba się graczom, którzy lubią akcję z domieszką fabuły. Choć za grę odpowiada studio Behaviour Interactive, którzy opracowywali między innymi „Dead by Daylight”, to jednak tutaj stawia się bardziej na strategię i kooperację. Gracze będą mieli za zadanie zbudować własną twierdzę i bronić ją wszelkimi dostępnymi środkami. Jednak jest to tylko jeden aspekt gry. Drugim segmentem rozgrywki jest atakowanie placówek innych graczy. Warto więc zagrać ze znajomymi, aby dzielić się pracą i wspólnie rozwijać twierdzę, czy planować podboje.  

Jakie inne tytuły są oferowane w usłudze PS Plus? Wśród nich znajdziesz między innymi klasyki jak God of War czy Assassin's Creed® Odyssey

W usłudze PS Plus można znaleźć wiele ciekawych pełnych wersji gier, jak i tych demonstracyjnych. Sporo jednak zależy od tego, jaką posiadasz konsolę oraz rodzaj abonamentu. Warto dokładnie przyjrzeć się co proponuje Sony, ponieważ można wśród nich znaleźć naprawdę dobre tytuły takie jak:

·       God of War™,

·       Assassin's Creed® Odyssey,

·       Bloodborne™,

·       Devil May Cry 5,

·       The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition.

Dodatkowo Sony co miesiąc proponuje kolejne gry. Warto jednak wiedzieć, że niektóre znikają czasem z oferty, dlatego dobrze być na bieżąco.

Jak można zaoszczędzić, kupując usługę? Biegnij do sklepu po karty podarunkowe

To dość znany sposób wśród graczy. Jeśli zamierza kupić usługę PS Plus, warto rozważyć sposób płatności. Płacąc kartą, możesz niestety wydać znacznie więcej niż to potrzebne. Jeśli chcesz sporo zaoszczędzić, kup kartę podarunkową. Jej wartość nominalna jest zazwyczaj większa niż cena.  Z tego powodu, zakup usługi przy pomocy karty podarunkowej, zamiast innych metod płatności, może wyjść znacznie taniej.