Darmowe gry w PS Plus na kwiecień

Nawet jeśli nie masz wykupionej usługi Extra lub Premium, to pojawiło się kilka darmowych tytułów, które mogą cię zainteresować. W grach dostępnych na kwiecień odnajdą się fani kooperacyjnej rozgrywki, ale także RPG-ów.

Meet Your Maker – to tytuł idealny do rozegrania ze znajomym. Gra łączy w sobie elementy strategii, jak i akcji. Polega na budowaniu twierdz oraz wdzieraniu się do budynków przeciwników w celu zdobycia cennego surowca. Fani kooperacji zdecydowanie powinni się dobrze bawić.

Sackboy: Wielka Przygoda – to platformówka od twórców Little Big Planet. Gracz wciela się tam w ikoniczną lalkę serii. Gra polega na rozwiązywaniu łamigłówek i zręczności. W dodatku możesz zagrać w nią także ze znajomym.

Tails of Iron – to mroczna, ale intrygująca ręcznie rysowana gra typu RPG. Gracz będzie miał za zadanie wcielić się w trakcie rozgrywki w młodego szczura imieniem Regie. Protagonista będzie mieć za zadanie ochronę swojego królestwa przed atakiem Klanu Żab. Fani gier z głęboką i ciekawą fabułą zdecydowanie mają tutaj czego szukać.

PS Plus Extra oraz Premium z nowymi grami do rozegrania

Oprócz darmowych gier, w usłudze pojawiły się także inne gry. Wśród nich klasyki takie jak DOOM, ale także nowsze tytuły. Posiadacze PS Plus Extra otrzymają sporo ciekawych gier.

Kena: Bridge of Spirits – to kolorowa przygodowa gra akcji, w której gracze będą przemierzać uroczą krainę, walczyć z napotkanymi wrogami oraz rozwiązywać zagadki.

Doom Eternal – jeden z klasyków wśród gier FPS. Fani strzelanek i krwawych potyczek będą się z pewnością dobrze bawić.

Riders Republic – to właściwie gra o ekstremalnych dyscyplinach sportowych. Gracze będą mogli przejechać się na snowboardzie, czy też na przykład rowerach, ale też polatać w wingsuit’ach.

Wolfenstein II: The New Colossus i Wolfenstein: The Old Blood – znana i uznana gra typu FPS. Gracze będą mogli stanąć do walki z nazistami.

Slay the Spire – tytuł jest rodzajem rougelike’a, w którym gracze staną przed wyzwaniem, aby wejść na szczyt tytułowej iglicy.

Monster Boy and the Cursed Kingdom – gra zręcznościowa w stylistyce anime. Fani zręcznościowych gier fabularnych zdecydowanie mogą przetestować tytuł.

The Evil Within – Survival horror, w którym gracze będą musieli przetrwać podróż po klaustrofobicznym liniowym świecie.

Bassmaster Fishing – gra symulacyjna, polegająca na łowieniu ryb. Jeśli zamierzasz odpocząć, ten tytuł może sprawdzić się najlepiej.

Paradise Killer – gra w klimacie kryminału, w której gracze będą mieli za zadanie rozwikłać zagadkowe morderstwo.

Warto wspomnieć, że posiadacze PS Plus Premium otrzymają jeszcze:

  • Doom
  • Doom II
  • Doom 64
  • Doom 3
  • Dishonored: Definitive Edition