Pokazano wygląd PlayStation 5 Slim. Konsola będzie krótsza

Choć jak na razie większość informacji na temat PlayStation 5 Slim to jedynie plotki, to i tak można się z nich dowiedzieć intrygujących informacji. Tak również było tym razem. Sony nie opublikowało jeszcze żadnych oficjalnych informacji na temat ewentualnego wydania nowej konsoli. Internet poruszyła jednak pewna plotka. Użytkownik Andrew Marmo długo szukał informacji na temat urządzenia od Sony. W ten sposób dotarł na chińskie forum. Po pewnym czasie poszukiwań natrafił na intrygujące zdjęcie. Miało ono przedstawiać przyszły wygląd PlayStation 5 Slim. Już na zdjęciu widać, że konsola ma być mniejsza. W dodatku ma również oferować zupełnie nową specyfikację. Użytkownik portalu X szybko postanowił podzielić się tą informacją ze światem. Zbiegło się to w czasie z wpisem innej osoby, która kilka dni wcześniej napisała, że nowe urządzenie ma być na oko 5 cm mniejsze i cieńsze oraz mieć "brzydkie czarne rozcięcia po obu stronach". Co ciekawe opis pokrywał się ze zdjęciem opublikowanym przez Andrew Marmo. To jednak nie wszystko. Nowe urządzenie ma mieć również mniejsze otwory wentylacyjne oraz przeprojektowany napęd fizyczny. Na ten moment nie należy się jednak przywiązywać do tych informacji. Niestety są to jedynie plotki, a Sony nie potwierdziło oficjalnie żadnej z nich.

Co jeszcze wiadomo o PlayStation 5 Slim? Oto garść nieoficjalnych informacji

Choć Sony do tej pory nie podzieliło się z graczami oficjalnymi informacjami na temat nowego urządzenia, to jednak w Internecie krąży wiele plotek. Co wiadomo na temat PlayStation 5 Slim? Oto najważniejsze informacje. Warto pamiętać jednak, aby traktować je z dystansem, ponieważ niekoniecznie będą one prawdziwe.

  • PlayStation 5 Slim ma posiadać nowy port. Aby podłączyć zewnętrzną stację dysków, konsola ma podobno być wyposażona w USB-C. Miałaby to być również opcja do użycia PlayStation VR2.
  • Jaka będzie cena PlayStation 5 Slim? Według przecieków nowe urządzenie będzie kosztować tyle, co aktualna wersja Digital. Za wersję konsoli bez napędu, aktualnie trzeba zapłacić około 2300 złotych. Możliwe, że wersja Slim będzie posiadać tę samą cenę.
  • Kiedy premiera? Urządzenie ma podobno zostać wypuszczone we wrześniu 2023 roku. Patrząc jednak na datę, można zakładać, że ta plotka nie stanie się prawdą.