PlayStation Showcase w maju? Możliwe, że gracze zobaczą Mortal Kombat 12

Summer Game Fest to wydarzenie, na które czeka wiele osób. Zostaną na nim przedstawione między innymi pokazy Bethesdy oraz Xbox’a. Z tego powodu, Sony nie chce zostać w tyle i planuje swój własny event. Według zapowiedzi PlayStation Showcase ma się odbyć jeszcze przed Summer Game Fest’em, dlatego wiele osób domniema, że będzie to miało miejsce właśnie w maju. Co gracze będą mogli zobaczyć podczas pokazów Sony? Jak mówią doniesienia, jednym z głównych ogłoszeń ma być Mortal Kombat 12. Będzie to kolejna odsłona serii jednej z najpopularniejszych bijatyk. Fani tytułu, z pewnością nie mogą się doczekać, ponieważ od ostatniej premiery minęły aż cztery lata. Doniesienia wydają się mieć realne pokrycie, ponieważ zapowiedziane są już również konkurencyjne gry z tego gatunku, między innymi Tekken 8 oraz Street Fighter 6. Twórcy Mortal Kombat (Netherrealm Studios), z pewnością nie będą chcieli zostać w tyle.

Komu może spodobać się Mortal Kombat? Fani bijatyk na konsole z pewnością będą zainteresowani. Nie bez powodu seria jest jedną z najpopularniejszych tego gatunku. Jeśli lubisz brutalne walki, podczas których w dość bezpośredni sposób pokazywane są złamane kości oraz miażdżone wnętrzności przeciwników, to może być tytuł dla ciebie. Warto więc poczekać na zapowiedzi, które przygotuje Sony. Tym bardziej że niedawno na Instagramie serii @mortalkombat, pojawił się zegar, który jasno daje do zrozumienia, że gracze mogą już niedługo ujrzeć pierwszą zapowiedź kolejnej części.

Według nieoficjalnych informacji, tego dnia odbędzie się PlayStation Showcase. Poznaj możliwą datę

Na ten moment nie zapowiedziano jeszcze oficjalnie PlayStation Showcase. Gracze mają jednak pewne teorie co do daty. Niedawno Jeff Grubb, opublikował na twitterze listę nadchodzących pokazów skierowanych bezpośrednio do środowiska miłośników gier. Na samej górze listy swoje miejsce znalazło właśnie PlayStation Showcase. Jak podaje insider, wydarzenie będzie miało miejsce niedługo po 25 maja. Jak mówią plotki, event powinien odbyć się jeszcze w tym miesiącu. Z tego powodu, miłośnicy gier od Sony, a w szczególności posiadacze PlayStation, mogą już zacierać ręce. Niedługo powinni się dowiedzieć o nowych premierach, które zmierzają na konsolę. Wystarczy więc nieco cierpliwości, a już niedługo, gracze ujrzą najpewniej, ciekawą listę tytułów.