Nicolas Cage w Dead by Daylight. Znany aktor wcieli się w rolę ocalałego

Raiu | 24.05.2023 19:34

Niezwykła wiadomość pozytywnie zszokowała graczy. Do Dead by Daylight zostanie dodany kolejny ocalały. Nie jest to jednak byle kto. W rolę ocalałego wcieli się popularny aktor. Jego podobizna zostanie oficjalna dodana do gry. Gracze będą mogli się w niego wcielić podczas ucieczki przed groźnym zabójcą.

DBD, leaks: Nicolas Cage jako ocalały
DBD, leaks: Nicolas Cage jako ocalały | Fot. Dead by Daylight/ youtube.com
Obserwuj nas w Google News i otrzymuj codziennie podobne informacje

Nicolas Cage jako ocalały. Gracze będą mogli wcielić się w aktora

W Dead by Daylight do wyboru jest wiele postaci. Zarówno po stronie zabójcy jak i ocalałych, gracze mają z czego wybierać. Nikt jednak nie będzie raczej narzekać na kolejną opcję. Już niedługo gracze będą mogli wcielić się w niezwykłego ocalałego. Swojego wizerunku, grze użyczy sam Nicolas Cage, znany z takich tytułów jak „Twierdza”, czy „Ghost Rider”. Niestety na ten moment nie wiadomo jaki zestaw umiejętności będzie posiadać, postać o wyglądzie sławnego aktora. Więcej informacji ma pojawić się 5 lipca. Trzeba jednak przyznać, że będzie to bardzo ciekawe uczucie, kiedy zagra się kimś realnym. Co więcej, to nie pierwszy raz, kiedy w Dead by Daylight pojawia się rozpoznawalna postać. W grze istnieją między innymi Freddy Krueger z "Koszmaru z ulicy Wiązów", Steve Harrington z "Stranger Things" oraz Leon Scott Kennedy z serii Resident Evil. Pozostało więc poczekać, aż twórcy gry podzielą się większą ilością informacji.

Na czym polega Dead by Daylight? To wieloosobowa gra horrorowa

Choć Dead by Daylight jest całkiem popularną grą, to jednak wciąż zdarzają się gracze, którzy niekoniecznie wiedzą, na czym polega. Chętnie rozwiejemy więc wszelkie wątpliwości i wyjaśnimy, na czym polega wspomniany tytuł. Dead by Daylight to horrorowa gra wieloosobowa. Produkcja opiera się na dość znanym motywie. Kilkoro graczy wciela się w rolę młodych ludzi, którzy są nękani w nocy przez psychopatycznego mordercę. Jeśli potencjalne ofiary chcą przetrwać, muszą wykonać określone zadania, a także unikać wszelkich spotkań z graczem wcielającym się w przestępcę. To również jest istotne. Mordercą także steruje inny gracz. Choć gra może wydawać się przez to nierówna, to specjalne umiejętności, które posiada zabójca, wyrównują szanse. To jednak nie koniec. „Ocalali”, czyli grupka młodych osób, nie raz będzie mogła stanąć przed ważnymi wyborami. Gracze mogą zdradzać się nawzajem, aby przetrwać lub ściśle ze sobą współpracować. Priorytetem ma być jednak przeżycie postaci, w którą wciela się gracz. Choć Dead by Daylight jest tytułem wieloosobowym to potrafi przyprawić o dreszcze. Jednak, jeśli ty i twoi znajomi lubicie tego typu klimaty i chcecie zmierzyć się ze swoimi słabościami, będzie to doskonała produkcja na wieczorne granie.

Artykuły z kategorii
Artykuły z portalu