Wiedźmin Fest – co to za wydarzenie?

Już niedługo odbędzie się premiera trzeciego sezonu „Wiedźmina” od Netflixa. Z tej okazji firma postanowiła zorganizować wyjątkowe wydarzenie. Wszyscy fani uniwersum Andrzeja Sapkowskiego mogą zacierać ręce. W trakcie fani będą mieli okazje doświadczyć wielu niesamowitych atrakcji. Z pewnością żaden miłośnik świata Wiedźmina, nie przejdzie obok tego obojętnie. Co więcej, wydarzenie odbędzie się w Polsce jeszcze w tym miesiącu. Jedną z ważniejszych informacji jest jednak to, że bilety można jedynie wygrać w konkursie. Wystarczy wejść na stronę probawiedzmina.pl i zrobić zadania, o które proszą organizatorzy. Jeśli znasz doskonale świat Geralta, z pewnością nie będą one dla ciebie problemem.

Kiedy odbędzie się Wiedźmin Fest? Wydarzenie będzie jeszcze w tym miesiącu

Wiedźmin Fest odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Wydarzenie będzie miało miejsce od 24 do 25 czerwca. Co więcej, wszystko odbędzie się w Łodzi, a dokładniej w EC1 na ulicy Targowej 1/3. Z jakiego powodu wybrano akurat taką lokalizację? To właśnie z tego miasta pochodzi Andrzej Sapkowski. Tak więc jest to ukłon firmy w stronę autora. Jakie atrakcje czekają na fanów „Wiedźmina”? Okazuje się, że będzie ich całkiem sporo.

Jakie atrakcje czekają na fanów? Będzie ich naprawdę dużo

Wiedźmin Fest będzie wyjątkowo ciekawym wydarzeniem. Dla wszystkich fanów uniwersum przygotowano niesamowite atrakcje. Miłośnicy przygód Geralta będą mogli między innymi jako pierwsi zobaczyć premierowy odcinek trzeciego sezonu netflixowego „Wiedźmina”. To jednak nie wszystko. Fani będą mieli także okazje spotkać się z aktorami, którzy grają w serialu. Do Polski przyleci między innymi Henry Cavill, ale także Joey Batey, Anya Chalotra i Freya Allan. Na pełny plan wydarzenia trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać. Jednak trzeba przyznać, że już teraz zapowiada się naprawdę ciekawie. Jeśli więc nie masz żadnych planów, a w dodatku Łódź jest dla ciebie niedaleko lub po prostu możesz się tam wybrać, koniecznie musisz pojawić się na Wiedźmin Fest. Pamiętaj jednak, że bilety należy zdobyć w konkursie. Warto więc zainteresować się wydarzeniem jak najszybciej, aby wejściówki nie zdążyły się rozejść. Każdy fan uniwersum Wiedźmina z pewnością będzie zadowolony z tego typu wydarzenia.