W co zagrać na telefonie podczas wyjazdu? Oto lista najciekawszych tytułów

League of Legends: Wild Rift – Fani gier multiplayer typu MOBA z pewnością będą zainteresowani. Produkcja wydana przez firmę Riot Games, to tak naprawdę nieco uboższa, ale wciąż wciągająca wersja popularnej gry League of Legends. Rozgrywka skupia się na starciu między dwoma pięcioosobowymi drużynami, które toczą bitwę. Celem gry jest zniszczenie bazy przeciwników. Każdy członek, może wybrać ulubioną postać i rozegrać mecz na określonej roli. Gracze mogą wcielić się w zabójców, ale także postacie wsparcia, czy też tanków.

Heartstone – To idealny wybór dla miłośników karcianek. Produkcja jest bardzo popularna i już od wielu lat utrzymuje się na szczycie rankingów gier tego typu. Choć rozgrywka może wydawać się na początku skomplikowana, to jednak wystarczy jedynie kilka meczów, aby złapać zasady i stanąć do walki z innymi graczami.

Genshin Impact – Fani anime i gier komputerowych powinni zwrócić uwagę na ten tytuł. Produkcja posiada wciągającą fabułę oraz oferuje bardzo ciekawą mechanikę walki. Gra polega na tym, aby wraz z głównym bohaterem przemierzać świat i przeżywać intrygujące przygody. Gracze będą zwiedzać uniwersum przy pomocy czteroosobowej drużyny, którą będą mogli dowolnie dostosowywać, przydzielając do niej ulubione postacie. Najważniejszym elementem gry jest jednak samo losowanie postaci za specjalną walutę, która jest możliwa do zdobycia w grze. Warto jednak wspomnieć, że w produkcji występują mikropłatności, choć nie są one wymagane, aby ją przechodzić.

Diablo Immortal – To bardzo ambitna produkcja wydana przez firmę Blizzard. Co więcej, można nawet powiedzieć, że jest to pełnoprawny potomek, słynnego Diablo. Kampania fabularna może cieszyć gracza nawet przez 20 godzin. To jednak nie wszystko. Produkcja posiada także atrakcyjną grafikę i już od dłuższego czasu cieszy się ogromną popularnością. Zabawa rozpoczyna się od wyboru rasy oraz klasy postaci. Następnie gracz ma za zadanie pokonywać całe hordy przeciwników i przechodzić dzięki temu do dalszych lokacji. Dzięki temu, że firma otworzyła się na multiplayer, rozgrywka starczy na dziesiątki godzin.

Pokemon GO – To idealna produkcja na lato. Pokemon GO to gra, która wymaga od gracza długich spacerów i opiera się na łapaniu tytułowych pokemonów. Co więcej, złapane stwory można następnie trenować i używać w starciach z innymi frakcjami. To bardzo dobry wybór dla graczy, którzy chcą spędzić swoje wakacje nieco bardziej aktywnie.

Stardew Valley – Popularna produkcja, która polega na tworzeniu farmy, doczekała się swojej adaptacji na smartfony i tablety. Gra nie wymaga wiele od gracza i pozwala na spokojną rozgrywkę. Tytuł skupia się na tworzeniu farmy oraz zacieśniania więzów z mieszkańcami Stardew Valley. W grze można hodować zwierzęta oraz uprawiać rośliny, ale także zawierać przyjaźnie, czy nawet wziąć ślub. Nie zabraknie w niej też jednak walki. Miłośnicy większych wrażeń z pewnością odnajdą się w kopalni, gdzie będą musieli pokonać całe masy potworów.