reklama

Najciekawsze premiery gier. Styczeń 2023

redakcja | 13.12.2022 23:05

Początek nowego roku z całą pewnością nie pozwoli ostygnąć rozgrzanym po grudniowych premierach konsolom i pecetom. W styczniu zadebiutuje wiele fantastycznych tytułów, a wśród nich jest kilka pozycji, na które niecierpliwie czekamy od dawna. W co będzie można zagrać w styczniu 2023 roku? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

premiery gier styczeń 2023
premiery gier styczeń 2023 | fot. elements.envato.com
Obserwuj nas w Google News i otrzymuj codziennie podobne informacje

Grudzień to czas wielu gorących premier, ale styczeń wcale nie przedstawia się gorzej w tym temacie. Już na początku przyszłego roku, gracze muszą przygotować się na istny wysyp nowości.

Najbardziej oczekiwane tytuły gier - styczeń 2023

Początek roku okaże się wyjątkowo łaskawy dla fanów gier RPG. Wśród licznych tytułów, jednym z najgłośniejszych debiutów będzie Fire Emblem. Powodów do narzekania nie będą mieli także wielbiciele tytułów akcji, tym bardziej, że już na początku roku ukaże się remake Dead Space. 

Lista tytułów gier i daty ich premier w styczniu 2023

Powyżej wymieniliśmy zaledwie dwa przykłady premier, na które czekamy z niecierpliwością. Pełną listę styczniowych nowości znajdziesz poniżej.

  • Chop Goblins – pierwsza interesująca premiera odbędzie się 2 stycznia 2023 roku. Chop Goblins to przesiąknięty brutalnością FPS, w którym gracz będzie musiał dopaść i pokonać tytułowe stwory.
  • SimRail: The Railway Simulator – kolejna interesująca pozycja zadebiutuje 13 stycznia 2023 roku. Ten tytuł został opracowany przez polskie studio SimRail. Jak łatwo zgadnąć, mowa o symulatorze kolei.
  • One Piece Odyssey – tego samego dnia ukaże się jeszcze jeden interesujący tytuł. Gra sygnowana przez Bandai Namco to idealna propozycja dla wszystkich fanów mangi i anime. 
  • Aquatico – interesująca strategia autorstwa Digital Reef Games zadebiutuje 19 stycznia 2023 roku. W tym city builderze gracz będzie musiał wznieść podwodne miasto. 
  • Fire Emblem: Engage – nowa odsłona taktycznych gier jRPG zadebiutuje na rynku 20 stycznia 2023 roku. Tym razem, gracz wcieli się w rolę wybawcy krainy Elyos. Żeby móc stawić czoła czyhającemu zagrożeniu, będzie musiał skorzystać z pomocy postaci znanych z wcześniejszych odsłon.
  • Forspoken – 24 stycznia 2023 roku zadebiutuje interesująca gra TTP z elementami RPG. W Forspoken gracz trafi do krainy Athia, dręczonej przez groźną zarazę. 
  • Dead Space – ten tytuł będzie miał premierę 27 stycznia 2023 roku. Pamiętacie survivalową grę science-fiction w klimacie horroru, która zadebiutowała w 2008 roku? Niebawem będziecie mogli zagrać w jej nową wersję, chociaż należy zaznaczyć, że nie mówimy tu o typowym remake'u. Żeby móc w pełni wykorzystać potencjał najnowszych konsol, developerzy z EA Motive postanowili opracować ten tytuł od podstaw, zachowując wszystkie atuty pierwowzoru.
Artykuły z kategorii
Artykuły z portalu