Co przygotował Blizzard? Warto przeczytać oficjalny opis

Wystąp przeciwko plugawcom - NOWA SERIA ZADAŃ - Sanktuarium zostało spaczone, opanowane przez zaraźliwy chaos i krążące wszędzie plugastwa. Ale kto ponosi winę za tę nową falę spaczenia? Współpracuj z Kormondem, byłym kapłanem Katedry Światłości, aby odkryć źródło i za wszelką cenę powstrzymać rozprzestrzenianie się spaczenia.

Wykorzystaj plugawe serca - NOWE MOCE - Pokonaj tych potężnych, spaczonych wrogów, aby okiełznać ich plugawe serca. Z ponad 30 nowymi plugawymi mocami do wykorzystania, potęga jest na wyciągnięcie ręki.

Walcz ze spaczeniem - WALKA Z NOWYM BOSSEM - Przeszukuj Tunele Plugawców w poszukiwaniu źródła spaczenia. Stań do walki z Varshanem Pochłoniętym i odkryj tajemnice plugawców.

Wypróbuj nowe opcje - NOWY SPRZĘT - Dzięki 6 nowym unikatowym przedmiotom do odkrycia i 7 nowym legendarnym aspektom do zdobycia podczas postępów sezonowych, każda klasa ma do dyspozycji więcej potężnych możliwości.

Darmowe nagrody do zdobycia w 1. Sezonie Diablo. Na to nie wydasz ani grosza

Choć za przepustkę bojową należy zapłacić, to jednak Blizzard przygotował także jej darmową wersję. Co gracze otrzymają bez konieczności dodatkowych płatności? Wbrew pozorom nagród jest całkiem sporo. Gracze otrzymają 27 rang do zdobycia, w tym do 20 porcji rozżarzonych popiołów, transmogryfikacji pancerzy oraz tytułów. W oficjalnym komunikacie Blizzarda zostało to opisane w następujący sposób.

  • Postępy sezonowe - Ukończ rozdziały postępów sezonowych, aby zdobyć nagrody, w tym nowe aspekty legendarne, tytuł mistrzowski i Zwój Amnezji, który zapewnia bezpłatne zresetowanie drzewka umiejętności i tablicy poziomów mistrzowskich. Dodatkowo, po drodze możesz zdobywać zasługi do karnetu bojowego.
  • Dary sezonowe - Użyj rozżarzonych popiołów zdobytych w ramach karnetu bojowego, aby ulepszyć wszystkie swoje postacie sezonowe, zwiększając przyrost PD, szanse na zdobycie rzadkich materiałów podczas rozkładania przedmiotów i nie tylko.
  • Tytuł sezonowy - Pochwal się, że jedyną rzeczą bardziej przerażającą od plugawców jesteś ty, dzięki tytułowi "Nieodgadniony Potwór".
  • Transmogryfikacje odzieży i broni - Zbierz transmogryfikację broni dla każdej z pięciu klas Diablo oraz stroje rzemieślnicze, zaprojektowane do łączenia z innymi zestawami pancerza, aby stworzyć niepowtarzalny wygląd postaci.

Te zdobycze czekają na posiadaczy premium. Tak opisuje je Blizzard

  • Zestaw Żelazomroźnego Pancerza - Pancerz ten wykuto w celu przeciwstawienia się plugawej sile rozprzestrzeniającej się po całej krainie.
  • Wierzchowiec Strzeżony Mustang - Powiększ swoją stajnię o 2 wersje nowego wierzchowca Strzeżony Mustang.
  • Pancerz Wierzchowca Żelazomroźny Kropierz - Ozdób nowe rumaki pancerzem wierzchowca inspirowanym plugawą mocą, która opanowała Sanktuarium.
  • Skórki broni, trofea wierzchowca, emotki, platyna i nie tylko - Odkryj szereg elementów ozdobnych, które można zdobyć w ramach karnetu bojowego premium. Zbierz transmogryfikacje dla wszystkich 19 rodzajów broni. 2 emotki dla każdej klasy postaci pozwolą ci grozić wrogom lub znaleźć trochę czasu na zabawę klatkami z plugawymi sercami. 2 nagrobki pozwolą ci umrzeć w dobrym stylu. Udekoruj swojego konia 5 nowymi trofeami wierzchowca.
  • Emotka "Na Wojennej Ścieżce" - Przyspieszony Karnet Bojowy - Pokaż wszystkim, że jesteś w gotowości do walki, wbijając swój sztandar w ziemię. Ta emotka jest dostępna tylko w ramach przyspieszonego karnetu bojowego.