Kolejna odsłona Spider-Man’a już niedługo. Grę będzie można pobierać jeszcze przed premierą

Marvel’s Spider-Man 2 można już spokojnie kupować w ramach preorderu. Jedna z największych zapowiadanych produkcji roku 2023 już w październiku będzie miała swoją premierę. Niedawno redakcja Twisted Voxel zdradziła, kiedy rozpocznie się preload tytułu. Miłośnicy przygód pajęczych bohaterów mogą zacierać ręce. Grę będzie można pobierać od 13 października 2023 roku. Fani będą mieli więc tydzień, żeby dobrze przygotować się na dzień premiery. Zanim to wszystko jednak nastąpi, warto przypomnieć sobie kilka rzeczy. Przede wszystkim dokładną datę premiery.

Najważniejsze informacje o Marvel’s Spider-Man 2. To musisz wiedzieć przed premierą

  • Co warto pamiętać przed premierą Marvel’s Spider-Man 2? Oto garść najważniejszych informacji.
  • Kiedy premiera tytułu? Odbędzie się ona dokładnie 20 października.
  • Na jakiej platformie produkcja zostanie wydana? Choć nie wszystkim może się to spodobać, to jednak Marvel’s Spider-Man 2 będzie mieć swoją premierę jedynie na konsoli PlayStation 5.
  • Czy gra będzie po polsku? Tak! Produkcja otrzyma polskie napisy oraz profesjonalny dubbing.
  • Z jakimi przeciwnikami zmierzą się gracze? Jak można wywnioskować z zapowiedzi oraz opublikowanych zwiastunów, starć z superzłoczyńcami będzie kilka. Gracze stoczą między innymi walkę z Venomem. Co więcej, znamy także początkowego nosiciela symbiotu. Będzie to Harry Osbourne, który w pierwszej odsłonie umiera na śmiertelną chorobę. W końcowych scenach było jednak widać, jak ojciec Harry’ego próbuje ratować syna tajemniczą czarną substancją. Walka z Venomem nie będzie jednak jedyną. Gracze zmierzą się także z Elektro, Kravenem oraz Jaszczurem.
  • Czy będzie można grać w trybie kooperacji? Niestety twórcy nie przewidzieli takiej możliwości. Mimo tego, że superbohaterów będzie dwóch, to jednak żaden znajomy z nami nie zagra.
  • Będzie aż dwóch protagonistów. Gracze zagrają Peterem Parkerem oraz Milesem Moralesem. Bohaterowie będą zmieniać się w zależności od momentu fabuły.
  • Jaka będzie cena w dniu premiery? Za edycję standardową trzeba będzie zapłacić 339 złotych. Na rynku są jednak także dostępne edycje deluxe oraz kolekcjonerska.