Marvel's Spider-Man 2 zapowiada się naprawdę dobrze. Gra trafiła do przedsprzedaży

Gracze zamawiający grę w przedsprzedaży mogą spodziewać się wyjątkowych bonusów. Otrzymają między innymi kostium Arachknight dla Petera Parkera z trzema dodatkowymi wariantami kolorystycznymi, a także kostium Cienistego Pająka dla Milesa Moralesa, również z trzema dodatkowymi wariantami kolorystycznymi. Dodatkowo, na graczy czeka również gadżet Web Grabber oraz trzy punkty umiejętności na start. To doskonała okazja, by wyruszyć na podbój Marvelowskiego Nowego Jorku z dodatkowymi atutami.

Ekskluzywne dodatki w Digital Deluxe i Edycji Kolekcjonerskiej. Co otrzymają gracze?

Dla prawdziwych fanów gry przygotowane zostały ekskluzywne edycje. W Digital Deluxe za 79,99 dolarów/89,99 euro dostaniemy dziesięć wyjątkowych strojów - po pięć dla Parkera i Moralesa, dodatkowe ramki i naklejki do trybu fotograficznego oraz dwa dodatkowe punkty umiejętności. Natomiast dla prawdziwych kolekcjonerów przygotowano edycję kolekcjonerską za 229,99 dolarów/249,99 euro. Kupujący otrzymają kupon na Digital Deluxe do wykorzystania w PlayStation Store, ekskluzywny Steelbook oraz imponującą 19-calową statuetkę przedstawiającą walczących Spider-Mana i Venoma. Kolekcjonerka dostępna będzie w sprzedaży tylko na wybranych rynkach i niestety nie ma na ten moment informacji o tym, czy pojawi się w Polsce.

Co czeka graczy w Marvel's Spider-Man 2? Rozrywki z pewnością nie zabraknie

W najnowszej odsłonie Marvel's Spider-Man 2 gracze będą mieli okazję stawić czoło kultowym superzłoczyńcom z uniwersum Marvela, takim jak Venom, Łowca Kraven czy Lizard. Peter Parker i Miles Morales będą musieli połączyć siły, aby powstrzymać niebezpieczne siły i uratować Nowy Jork. Świat gry jest większy i bardziej dynamiczny niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki czemu oferuje jeszcze więcej możliwości eksploracji. Marvel's Spider-Man 2 zapowiada się jako niezwykle emocjonująca przygoda dla wszystkich fanów serii. Złoty status gry to doskonała wiadomość dla graczy, świadcząca o tym, że premiera jest już naprawdę blisko. 20 października 2023 roku będzie więc dl graczy konsolowych ogromnym wydarzeniem, na które z pewnością nie mogą się doczekać. Warto rozważyć także zamówienie gry w przedsprzedaży, dzięki czemu można zyskać fantastyczne bonusy, które jeszcze bardziej wzbogacą doznania podczas wirtualnej walki ze złem.