reklama
Dziś 23 lutego 2024

Marcelina Zawadzka

Imię: Marcelina
Prawdziwe imię i nazwisko: Zawadzka
Data urodzenia: 1989-01-25 (wiek Marceliny Zawadzkiej to 35 lat)
Miejsce urodzenia: Malbork
Instagram: @marcelina_zawadzka
Wzrost: 180 cm
Kolor oczu: niebieskie
Kolor włosów: blond

Powyżej znajdziecie podstawowe informacje o Marcelinie Zawadzkiej, typu ile Marcelina ma lat oraz ile ma wzrostu lub jaki jest naturalny kolor włosów i oczu modelki. Poniżej zapraszamy do obszerniejszej lektury, same ciekawostki i sprawdzone informacje, a nie plotki. Z zasady nie podajemy takich zmiennych jak waga sławnych ludzi. U nasz na stronie nie dowiesz się ile waży Marcelina Zawadzka. 
 

Marcelina Zawadzka to bardzo znana i popularna polska modelka, obecnie prezenterka i osobowość telewizyjna. Popularność u szerokiej publiczności i późniejszą karierę w mediach zdobyła po otrzymaniu tytułu Miss Polonia roku 2011. 

Chociaż pracowała od wieku nastoletniego jako modelka, to duża kariera medialna Marceliny Zawadzkiej rozpoczęła się dopiero wieczorem 9 grudnia 2011 w Centrum Folklorystycznym „Matecznik - Mazowsze"” w Karolinie koło Warszawy, gdy odebrała koronę Miss Polonia 2011 od poprzedniej Miss Polonia 2010  Rozalii Mancewicz (175 cm). Marcelina miała wtedy 22 lata. 


Obie Miss w tamtym okresie były bardzo podobne do siebie.  Było wiele opinii komentatorów, że Marcelina Zawadzka wygląda niemal jak siostra bliźniaczka "najpiękniejszej Polki 2010", bo podobieństwo widać było nie tylko po kolorze włosów, wzroście czy karnacji. Rozalia jest kilka centymetrów niższa. 


Czy uważacie, że dziewczyny nadal są jak dwie krople wody?  Zobaczcie poniżej ich ostatnich zdjęcia z Instagrama. 

 

Marcelina 9 grudnia odebrała nie tylko koronę i utorowała sobie drogę do medialnego sukcesu, ale i cenne nagrody, jakim były kluczyki do Chevrolet Spark, komplet diamentowych kolczyków oraz automatyczną przepustkę do Miss Universe 2012 (Las Vegas) oraz przepustkę na warszawskie salony.
Po wygranej machina promocji nowej Miss Polonia ruszyła. Marcelina zaczęła pojawiać się na kalendarzach, na okładkach magazynów,  na branżowych imprezach oraz na serwisach jak Pudelek czy Plotek. W tym roku w Polsce odbywały się  Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, a Marcelina angażowała się w akcje społeczne dla kobiet 

W 2012 roku po roku intensywnego panowania, Marcelina koronę oddała ówcześnie 25-letniej Paulinie Krupińskiej (178 cm). Zawadzka wystąpiła w pięknej czarnej, eksponującej biust za pomocą głębokiego dekoltu, sukni z kolekcji Macieja Zienia. 

 


W konkursie Miss Universe Zawadzka musiała zadowolić się finałową szesnastką i oddać wraz z innymi koleżankami wyższość amerykance Olivii Culpo (170 cm, 1992 rok urodzenia). Marcelina w tym wczesnym okresie swojej kariery spotykała się z motocyklistą Jakubem Przygońskim.

 

W 2013 zaczęła prowadzić program Projektanci na start, Programy Reality Show telewizji Fox Live, w którym młodzi projektanci walczyli o karierę i sławę.  Jurorką w tym programie została również była Miss Polonia, która koronę wygrała 1989, chodzi oczywiście o  Anetę Kręglicką (172 cm). W ostatnim odcinku Marcelina pojawiła się w sukience wygranego Jarosława Juźwina w sesji na okładkę magazynu InStyle

Pytanie na Śniadanie Marcelina Zawadzka

W pytaniu na śniadanie jako 25-latka zaczynała od swojego cyklu “Łowcy pasji”, w którym podróżowała po Polsce i pokazywała ludzi z różnymi pasjami. 


W 2014 wzięła udział z Rafałem Maserakiem w Tańcu z Gwiazdami, odpadła  dopiero w półfinale. 


W 2015 roku została pełnoprowadząca Pytanie na śniadanie u boku Tomasza Wolnego. 

Biust Marceliny Zawadzkiej

 

Jej biust wzbudza od wygranej Miss  Polonia wiele zainteresowań. Jest naturalny, a sama modelka o nim mówiła w wywiadzie do Gwiazdy na początku swojej kariery:  “Mam za duży biust, by być typową modelką”. 

 

Rodzeństwo Marceliny


Marcelina ma dwie siostry Karolinę i Agnieszkę. Agnieszka szczególnie  ma bardzo podobny typ urody do Marceliny.

 

Marcelina Zawadzka bez makijażu

 

Celebrytki na całym świecie pokazuję swoje porównania przed i po makijażu. Zobacz jak i czy się zmienia Marcelina na filmie poniżej. Jest to tutorial  makijażystki Magdaleny Pieczonki. Śmiało możemy ocenić, że Marcelina Zawadzka maluje się bardzo naturalnie, bo bez makijażu nie wiele się różni od siebie w wersji soft.


Ile lat ma Marcelina Zawadzka?

Pytanie o wiek jest trzecie w kolejności po wzroście i wadze w kontekście każdej popularnej osoby. Nie wiemy dlaczego, ale odpowiadamy! Marcelina urodziła się jeszcze w latach osiemdziesiątych 1989-01-25, czyli ma teraz 33. W 1989 roku urodziły się również inne modelki, takie jak: Agata Biernat, polska instruktorka fitness, modelka, i również zdobywczyni tytułu Miss Polonia,  Kate Grigorieva (rosyjska modelka),  Erin Heatherton (amerykańska modelka), Catherine McNeil (australijska modelka),  Gabriella Wilde (brytyjska modelka i aktorka), Martha Hunt (amerykańska modelka).

Marcelina Zawadzka w TVP

Modelka współprowadziła "Pytanie na śniadanie" na antenie TVP od 2015 do 2020 roku, czyli program w paśmie śniadaniowym. 

Marcelina Zawadzka w Tańcu z Gwiazdami

Marcelina w "Dancing With The Stars" występowała w parze z Rafałem Maserakiem. Para odpadła dopiero w półfinale programu. 

Tytuły Miss zdobyte przez Marcelinę Zawadzką

  • Miss Polonia 2011
  • Miss Universe 2012 (weszła do top 16)

Nagrody Marceliny Zawadzkiej

Marcelina Zawadzka  otrzymała Telekamerę Tele Tygodnia w kategorii “Nadzieja telewizji".

Instagram Marceliny Zawadzkiej

Marcelina prowadzi otwarty i popularny profil na Instagram pod adresem @marcelina_zawadzka. Zobacz kilka wybranych przez nas jej zdjęć, które tutaj embedujemy i odwiedź Instagram Marceliny Zawadzkiej osobiście i zobacz, jak Marcelina Zawadzka wyglądała też kiedyś na swoich zdjęciach. 

Marcelina Zawadzka TikTok

Marcelinę znajdziecie również na TikToku, jej profil na tym medium ma nazwę @marcelina_zawadzka.

Zobaczcie jeden z filmów, jaki tam dodała. Warto followoać, Marcelina ma drobre wyczucie w nagrywaniu TikTok-ów.

 

@marcelina_zawadzka

I ll be on the way...#morning #call

♬ original sound - shoop

Dążymy do dokładności i uczciwości w przedstawiani informacji o osobach i wydarzeniach na naszej stronie. Jeśli zobaczysz coś, co nie wygląda dobrze, nie jest poprawne, skontaktuj się z nami!