reklama
Dziś 26 lutego 2024

Mamiko Weronika Heck

Imię: Weronika
Pseudonim: Mamiko
Data urodzenia: 1991-12-11 (wiek to 32 lat)
TikTok: @mamiczka
Instagram: @mamikoyoko
Wzrost: 170 cm

Kim jest Mamiko?

Mamiko, właściwie nazywa się Weronika Heck i jest bardzo popularną polską jutuberką, influenserką oraz streamerką gier wideo.

Kariera Mamiko

Mamiko karierę fotomodelki zaczynała w serwisie MaxModels, ale można śmiało napisać i ocenić, że start kariery i największy rozgłos medialny Mamiko przyniósł gościnny udział w teledysku Pełnia, który został nagrany przez Donatana i Marylę Rodowicz. Klip ten obejrzało w krótkim czasie kilkanaście milionów ludzi. Weronika swoim mrocznym, ale i bardzo dopracowanym wizerunkiem zainteresowała rzesze przyszłych fanów. 


W klipie Donatana pojawili się również: Krzysztof Ibisz, Cleo, Ola Ciupa, Paula Tumala, czy  Ewa Kępys.


Następnie rozgłos przyniósł dziewczynie udział w Dzień Dobry TVN,  gdzie nazwana została  przez prowadzących “żywą lalką barbie”. Dziewczyna od początku swojej kariery promowała swój mroczny, ale i nienaganna, aż oceniany jako porcelanowy wygląd.


Weronika prowadziła program Make Me Over. Wielka zmiana na antenie telewizji Polsat Cafe.

Razem z Rafałem Adamczakiem ogłosiła zwycięzcę w kategorii Najlepszy Artysta na gali Eska Music Awards. Zwycięzca został Dawid Podsiadło, którego nie było na gali. 

Wykształcenie


Weronika Heck ukończyła resocjalizację (tytuł magistra) na Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy. Już w trakcie studiów Mamiko otworzyła swoją firmę. 

 

Wiek Mamiko


Oglądając zdjęcia Mamiko uważamy, że bardzo trudno domyślić się ile ma lat.  Mamiko to rocznik 1991. Weronika  ma 30 lat, a urodziny obchodzi 11 grudnia. Urodziła się w Nakle nad Notecią.


Ile lat ma chłopak Mamiko? Mamiko aktualnie spotyka się również ze znaną osobą, Jest nim Dharni Ng, doceniany beatboxer o ogólnoświatowej sławie. Dharni pochodzi z Singapuru.

 

Wzrost (cm) Mamiko


Zgadnijcie ile ma wzrostu Mamiko? To zawsze ciekawa zabawa w przypadku oceniania ludzi tylko po zdjęciach lub nagraniach wideo.  Mamiko ma 170 cm wzrostu.  To nie są standardy wybiegowe modelek, które często mają wzrost powyżej 180 cm, ale do fotomodelingu, w jakim brała udział Mamiko taki wzrost jest idealny. 

Wizerunek i metamorfoza Mamiko


Dziewczyna przeszła drogę od gotyckiej alternatywnej modelki do bardzo popularnej influenserki, która pokazuje lifestylowe treści np. swoje treningi,  zdjęcia bielizny, czy zdjęcia z wakacji. 


 

 

Mamiko pomimo metamorfozy wizerunkowej bardzo często maluje się na  tzw. „doll eyes". 


Na początku kariery znaliśmy ją z charakterystycznych ciemnych i długich włosów, a po obecnych treściach i zdjęciach dodawanych w sieciach społecznościowych wiemy, że  jej naturalny kolor to ciemny blond. 


Weronika na początku kariery chwaliła się wąską talią, a nawet robiła atut ze swojej wyjątkowo wąskiej talii, którą podkreślała często gorsetem. Mierzyła się w związku z tym nawet z hejtem i krążyło wiele plotek na temat jej talii. Weronikę  oskarżano o operację wycięcia żeber czy sypianie lub nawet chodzenie cały czas w gorsecie. Celebrytka wielokrotnie musiała dementować te plotki. Obecnie jej kształty są bardziej wyraźne i trudno znaleźć w internecie uwagi na temat jej talii. 

Którą odsłonę i który wizerunek Weroniki bardziej lubicie? My chcemy oba! 

 Mamiko operacje plastyczne

Mamiko w wywiadach zaprzecza, o jakichkolwiek operacjach plastycznych i  odpiera ataki wszystkim plotką, czyli np. o wycięciu żeber na potrzeby wąskiej talii. 


Wierzymy jej, dziewczyna ma bardzo dobra i naturalną urodę. Nie widać w niej sztuczności oraz mimo trzydzistu lat wygląda bardzo młodo Taka uroda

 

Mamiko bez makijażu


Weronika znana jest ze swojego perfekcyjnego makijażu, czy to w wersji gotyk, czy teraz w bardziej instagramowych odsłonach,  bardzo często na swoim kanale na YouTube pokazuje, jak go wykonuje krok po kroku.  


Na początku swojej karieru promował gotycki i mocny styl makijaży. Na YouTube pokazała również, jak wygląda bez makijażu.  Zobaczcie film, w którym ściera cały swój makijaż. Czy Weronika poprawia sobie coś makijażem? Według nas ma równie idealną urodę jak z dokładnym makijażem.  

Czy Mamiko ma tatuaże?


Nic nam nie wiadomo oficjalnie. Jeśli Mamiko miałaby jakiś tatuaż, musiałaby go ukrywać na zdjęciach, bo odsłania często dużo ciała na zdjęciach na Instagramie. 

Kolor oczu Mamiko


Mamiko ma naturalnie niebieskie oczy. 


Instagram Mamiko, a raczej Mamikoyoko


Weronika prowadzi prężnie i umiejętnie swoje social media, również z uwzględnieniem Instagrama. Oficjalny profil Mamiko znajdziesz pod adresem @mamikoyoko

Twitch Weroniki


Mamiko znajdziesz również na Twitchu, gdzie streamuje na swoim kanale gry https://www.twitch.tv/mamiko 

TikTok Mamiko


Weronika posiada konto na  TikToku, możesz je znaleźć pod adresem @mamiczka gdzie wrzuca treści w stylu fashion, beauty i lifestyle.

Mamiko dzieci i ślubPoza wzrostem, twórczością i wymiarami celebrytów, bardzo interesuje nas ich życie prywatne i rodzina. Mamiko nie ma jeszcze dzieci, ani nie wyszła za mąż, ale w swoim filmie na Youtube  pt. “ŚLUB? DZIECKO? Q&A Z BASENU | MAMIKO” wyznała, że “ma nadzieję, że związek z Darnim skończy się ślubem”, “czy też założeniem rodziny” i “zegar biologiczny tyka.”

Mamiko w Koło Plotka

Zobacz jak Mamiko przeklina w Koło Plotka i co sądzi o Lordzie Kruszwilu.


 

 

 

 

Dążymy do dokładności i uczciwości w przedstawiani informacji o osobach i wydarzeniach na naszej stronie. Jeśli zobaczysz coś, co nie wygląda dobrze, nie jest poprawne, skontaktuj się z nami!