Przy planowaniu wakacji już dawno zrezygnowaliśmy z wyboru wakacji tylko w kraju, nad zimnym i drogim morzem, z niepewną pogodą i wszechobecnym brudem. Jak pokazała sytuacja, nawet trudny okres podczas pandemii pozwala wyjeżdżać nam na odpoczynek poza granice naszego kraju. 

Wybór na Majorce podczas naszego okresu wakacyjnego jest ogromny, biura turystyczne w swoich ofertach mają wycieczki do wszystkich zakątków tej egzotycznej dla nas wyspy. Również jeżeli chodzi o rozpiętość cenową, wybór jest bardzo duży, dlatego nie znając Twojego budżetu wakacyjnego, odsyłamy do biur podróży, żebyś wybrał odpowiedni standard. Średnio już za około 2500 zł mamy możliwość spędzenia uroczego, siedmiodniowego urlopu na Majorce, przelot samolotem plus opcja All Inclusive. Czy w Polsce wydasz mniej? 

Piaszczysta plaża, morze i słonce. Czy coś więcej do szczęścia potrzeba? Jeżeli to mało, hotele w swojej ofercie mają wiele dodatkowych atrakcji, takich jak baseny ze zjeżdżalniami, leżaki, restauracje, bary, siłownie, spa i wiele innych. Coraz częściej hotele oferują program animacyjny dla naszych pociech, ale i nie tylko, bo również możemy znaleźć coś dla siebie. Im szybciej zdecydujemy na zakup wycieczki, tym lepiej, ale pod koniec sezonu również można trafić na atrakcyjne oferty last minute.

Jeżeli All Inclusive, tak jak w naszej całej redakcji, nie jest Twoją domeną, to zapraszamy do zapoznania się z artykułem, w którym opisujemy atrakcje Majorki oraz jak spędzać wakacje na Majorce.