Patrycja Zahorska (Lady Squat)

Imię: Patrycja
Pseudonimy: Lady Squat
Prawdziwe nazwisko: Zahorska
Wzrost: 175 cm
Instagram: patrycja_zahorska

Powyżej znajdziecie podstawowe informacje o Patrycji Zahorskiej, typu ile Patrycja ma lat oraz ile ma wzrostu lub jaki jest naturalny kolor włosów i jej kolor.

Poniżej przedstawimy, kim jest Patrycja i dlaczego jest znana. Nie dowiesz się tylko, ile waży Patrycja Zahorska, bo to są zbyt zmieniające się dane, żeby je pewnie przedstawiać na stronie internetowej. 

Wybrane walki Patrycja Zahorska (Lady Squat)

Wynik Przeciwnik Gala Roztrzygnięcie Informacje
Przegrana  Karolina Brzuszczyńska Free Fight Federation 2 Decyzja sędziów (jednogłośnie)

Patrycja Zahorska, znana również jako “Lady Squat” to zawodniczka MMA, która dała się poznać szerszej publiczność w federacji Free Fight Federation(FFF). 

Swoją pierwszą walkę Patrycja stoczyła z Karolina Brzyszczyńską o pseudonimie "Way of Blonde". Patrycja musiała uznać wtedy wyższość Karoliny. 

Kim jest Patrycja Zahorska? 

Patrycja Zahorska oprócz MMA jest znaną i usytuowana zawodniczką sportów sylwetkowych. 

Patrycja może poszczycić się zdobyciem Mistrzostwa Polski, złotego medalu na Diamond Cup oraz IV miejsca na Mistrzostwach Europy w kategorii Bikini Fitness. 

Patryca Zahorska Wzrost

Patrycja ma 175 cm wzrostu.

Dążymy do dokładności i uczciwości w przedstawiani informacji o osobach i wydarzeniach na naszej stronie. Jeśli zobaczysz coś, co nie wygląda dobrze, nie jest poprawne, skontaktuj się z nami!
Jesteś w biografii na serwisie gamecorner.pl :
  • Ludzie
  • Patrycja Zahorska (Lady Squat)
Nie przegap