Michał "Boxdel" Baron

Imię: Michał
Pseudonimy: Boxdel
Prawdziwe nazwisko: Baron
Data urodzenia:
Kiedy urodziła się Michał "Boxdel" Baron?
1995-03-02
Wiek:
Ile lat ma Michał "Boxdel" Baron?
29 lat
Rocznik: 1995
Wzrost: 185 cm
Instagram: boxdel

Michał Baron aka  „Boxdel” to znany polski twórca jutubowy  i jeden z założycieli  Fame MMA oraz Hype MMA. Boxdela aktualnie najczęściej możecie oglądać na kanałach Aferki oraz Boxdel.

Wybrane walki Michał "Boxdel" Baron

Wynik Przeciwnik Gala Roztrzygnięcie Informacje
Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak Fame 17: Ferrari vs. Łaszczyk (walka planowana)
Przegrana  Kasjusz Życiński (walka bokserska) Fame MMA 12: Don Kasjo vs. Polish Zombie Decyzja sędziów (jednogłośnie)
Data wydarzenia: 2021-11-20
Wygrana  Jakub Szymański FAME MMA 1: Boxdel vs. Guzik TKO
Data wydarzenia: 2018-06-30

Walki Boxdela na Fame MMA

Michał walczył kilkukrotnie w formule MMA na organizowanych przez siebie galach. 

  • Fame MMA 1. Pokonał przez TKO streamera Jakuba „Guzika” Szymańskiego. Boxdel zapewnił sobie zwycięstwo przez TKO w 1 rundzie.
  • Fame MMA 4. Przegrał z raperem Jakubem „Kubańczykiem” Flasem. Zwycięstwo Kubańczyk zapewnił sobie przez TKO w 1 rundzie.
  • Na Fame MMA 11: Fight Club ogłoszona jest walka w kategorii ciężkiej: Michał „Boxdel” Baron – Maksym „Maksymalnie” Ziółkowski

Walkę Boxdela i Guzika można obejrzeć na oficjalnym kanale Fame MMA, którą wrzucamy również poniżej.

Początki początki kariery na YouTube 

Boxdel rozpoczął karierę na YouTube od kanału iDelti, na którym prowadził znaną serię filmów pod tytułem “Delbox”. Na iDelti tworzył filmy związane z Minecraft, ale największą rozpoznawalność przyniosła mu seria filmików z faktami o popularnych osobach. Obecnie na jego kanale Boxdel znaleźć możemy głównie vlogi.

Michał Boxdel Baron wiek

Michał urodził się  2 marca 1995 roku, ma aktualnie 29 lat. Gratulujemy mu bardzo dobrej głowy do biznesów, w tak młodym wieku. Młody wiek wielokrotnie zarzucany mu był przez konkurentów z branży walk. 

Kanał Aferki

Boxdel prowadzi kanał Aferki.  Tematyka kanału skupia się głównie na kontrowersyjnych newsach ze świata YouTube. Współprowadzącym jest Jakub Ulfik, którego znajdziecie na Instagramie @trapulfik

Biznesy Boxdela

Pomimo młodego wieku, jak już wspomnieliśmy, Michał bardzo dobrze odnajduje się w biznesie i nie ogranicza się tylko do YouTube. Myśląc  Boxdelu obecnie mamy przed oczami tylko Fame MMA, ale Michał robi wiele innych imponujących rzeczy. Więcej o biznesach Michała możecie się dowiedzieć z wywiadu udzielonego na kanale Biznesmania.

Michał Baron w mediach społecznościowych

Boxdel we wszystkich liczących się na polskim rynku mediach społecznościowych generuje bardzo duże zasięgu. Znaleźć go można na Instagramie (konto @boxdel), na TikToku (konto @boxdel) oraz na Facebooku (konto https://www.facebook.com/boxdel/).

Dążymy do dokładności i uczciwości w przedstawiani informacji o osobach i wydarzeniach na naszej stronie. Jeśli zobaczysz coś, co nie wygląda dobrze, nie jest poprawne, skontaktuj się z nami!
Jesteś w biografii na serwisie gamecorner.pl :
  • Ludzie
  • Michał "Boxdel" Baron
Czym jest „Świat gier” PAYBACK?
Artykuł sponsorowany Czym jest „Świat gier” PAYBACK?
Nie przegap