Ariana Grande

Imię: Ariana
Pseudonimy: AriMoonlightbae
Prawdziwe nazwisko: Ariana Grande-Butera
Data urodzenia:
Kiedy urodziła się Ariana Grande?
1993-06-26
Wiek:
Ile lat ma Ariana Grande?
31 lat
Rocznik: 1993
Kraj urodzenia: USA
Miasto urodzenia: Boca Raton, Floryda
Wzrost: 153 cm
Płeć: kobieta
Instagram: arianagrande
X/Twitter: arianagrande
www: www.arianagrande.com

Kim jest Ariana Grande?

Ariana Grande to amerykańska artystka młodego pokolenia, o korzeniach włoskich, piosenkarka i aktorka. Utalentowana Grande zaczęła karierę aktorską w 2008 roku, będąc jeszcze nastolatką, występując na Brodwayu w musicalu 13.  

 

Ile lat ma Ariana?

Ariana Grande urodził się na początku lat dziewięćdziesiątych, a dokładnie 26 czerwca 1993 na Florydzie. Gwiazda ma obecnie 30 lat.

Ile wzrostu ma Ariana Grande?

Ariana Grande ma 153 cm wzrostu, chociaż niektóre źródła podają, że ma 155 cm. Jak na polskie warunki należy do niskich gwiazd.

Ariana Grande bez makijażu

Sceniczny wizerunek Ariany oparty jest na silnym makijażu i jej charakterystycznym wysoko upiętym kucyku z włosów. Zobacz, jak Ariana wygląda w bardzo lekkim makijażu na okładce Vogue. Nie znaleźliśmy oficjalnego i prawdziwego zdjęcia Grande bez makijażu. Ciekawe czy tak wygląda naturalna Ariana Grande bez makijażu, czy to kolejna okładkowa wizja. Na pewno naturalne włosy Ari wyglądają inaczej.

Dążymy do dokładności i uczciwości w przedstawiani informacji o osobach i wydarzeniach na naszej stronie. Jeśli zobaczysz coś, co nie wygląda dobrze, nie jest poprawne, skontaktuj się z nami!
Jesteś w biografii na serwisie gamecorner.pl :
Nie przegap