Kolejna odsłona Need for Speed w produkcji. Criterion Games rekrutuje

Raiu | 07.08.2023 11:32

Choć jak na razie nie ma oficjalnych informacji na temat kolejnej odsłony słynnej gry wyścigowej, to jednak powstała plotka, że Criterion Games może już o tym myśleć. Opublikowane przez firmę nowe oferty pracy, dały graczom nadzieję. Co wiadomo na ten moment? Odpowiadamy.

Need for Speed
Need for Speed | Fot. needforspeed/ instagram.com
Obserwuj nas w Google News i otrzymuj codziennie podobne informacje

Criterion Games publikuje oferty pracy. Czy to zapowiedź nowej odsłony Need for Speed?

Need for Speed to znana i ceniona seria gier wyścigowych. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób czeka z niecierpliwością na kolejne odsłony. Mimo że od ostatniej premiery nie minął jeszcze rok, już teraz pojawiają się plotki o pracach nad następnym tytułem z uniwersum. Z jakiego powodu? Otóż Criterion Games, niedawno opublikowało interesującą ofertę pracy. W ogłoszeniu można przeczytać, że firma poszukuje doświadczonego projektanta świata.

„Poszukujemy doświadczonego projektanta świata, który pomoże nam w nowym i ekscytującym przedsięwzięciu stworzenia otwartej mapy, oferującej graczowi instynktowne i autentyczne wrażenia.”

- było napisane w ogłoszeniu w portalu Linkedin. Co prawda oferta zniknęła już ze strony, jednak nie wiadomo czy znaleziono już pracownika, czy jednak zdecydowano się na ukrycie informacji, ze względu na najważniejszy fragment.

„Z naszą wspaniałą historią pracy nad uwielbianymi markami, takimi jak Battlefield, Star Wars Battlefront czy Burnout, rzucamy obecnie wyzwanie gatunkowi wyścigówek, aby przenieść markę Need for Speed na zupełnie inny poziom.”

- napisało Criterion Games w swoim ogłoszeniu i prace. To właśnie ze względu na ten fragment, gracze rozpoczęli spekulacje. To jednak nie wszystko.

Plotki podsycił post na Instagramie. Brak rozwagi aktorki głosowej wzbudził podejrzenia

Nie tylko intrygująca oferta pracy przykuła uwagę graczy. Plotki podsycił także pewien post na Instagramie. Simone Bailly, która podkładała głos jednej z policjantek w Need for Speed: Most Wanted, opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z Deanem McKenzie, który wcielał się w rolę Crossa w grze. Kobieta dała do zrozumienia, że być może fani będą mogli już niedługo usłyszeć ich w remake-u tytułu. Miłośnikom serii nie uszedł także uwadze tweet Bailly. Napisała ona w nim, że remake Need for Speed: Most Wanted ma ukazać się już w 2024 roku. Wpis jednak dość szybko zniknął z mediów społecznościowych. Choć oczywiście niczego nie można być pewnym, to jednak takie informacje mocno rozbudzają nadzieję graczy. Warto jednak poczekać na oficjalną informację od Criterion Games oraz Electronic Arts. Trzeba jednak przyznać, że wielu graczy bardzo ucieszyłaby oficjalna informacja o remake-u Need for Speed: Most Wanted.

Czytaj także: Co jest najważniejsze w karcie graficznej?

Artykuły z kategorii
Artykuły z portalu
reklama