reklama

Jesteś gamerem? To może Ci się przydać!

redakcja | 21.04.2023 10:55

Jeśli jesteś zapalonym miłośnikiem gier, wiesz zapewne, że wirtualna rozrywka potrafi porwać na długie godziny. Jednocześnie granie w gry to hobby, które może sporo kosztować. W tym artykule postaramy się udowodnić jednak, że na rozrywce gamingowej można oszczędzić bez rezygnowania z dobrych jakościowo pozycji. Pomóc mogą w tym trzy niepozorne narzędzia: porównywarka gier, forum internetowe i… karty upominkowe. Do dzieła!

| fot. elements.envato.com
Obserwuj nas w Google News i otrzymuj codziennie podobne informacje

Porównywarka gier — kupisz najtaniej!

Popularne porównywarki różnych dóbr konsumpcyjnych zapewne są Ci znane. Najbardziej rozpoznawalna z nich to Ceneo, dzięki której wyszukasz gdzie można dany produkt kupić po najbardziej okazyjnej cenie. Podobna porównywarka powstała specjalnie z myślą o graczach. Na GG.deals gracze mogą wyszukać i porównać ceny gier, wybierając to źródło zakupowe, które będzie najłaskawsze dla portfela. To jednak nie wszystko. Porównywarka oferuje możliwość ustawiania własnych parametrów. Można żądać, aby pokazała najtańsze tytuły np. dla konkretnego gatunku gier. Użytkownicy mogą również ustawiać cenowe alerty, a także śledzić historię cenową danej pozycji i tworzyć spersonalizowane wishlisty.

Warto wspomnieć, że samo narzędzie jest w pełni darmowe, dlatego nie uszczupli budżetu przeznaczonego na gamingowe hobby, co jest przecież bardzo ważne! Co więcej, wszelkie wyniki wyszukiwania uwzględniają legalne źródła dystrybucji — oficjalne sklepy internetowe i platformy gamingowe.

Forum gamingowe — pozostań w kontakcie

Częścią serwisu związanego ze wspomnianą porównywarką jest internetowa platforma dyskusyjna, dedykowana graczom, którzy chcą dzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z zakupami gier i szukać najlepszych ofert. Forum społecznościowe działa na zasadzie wzajemnej wymiany spostrzeżeń, gdzie użytkownicy mogą udzielać się w różnych działach tematycznych. Dyskutować można w szczególności o ofertach i promocjach. Na forum można znaleźć wiele przydatnych informacji na temat obniżek cen gier, ciekawych okazji, jak również uzyskać pomoc w wyborze odpowiedniego tytułu do grania. Tematy rozmów nie ograniczają się jednak tylko do kwestii oszczędności czy wybory gry. Jak na każdym forum, znajdzie się miejsce na wiele innych wątków. Forum dyskusyjne to doskonała okazja do podyskutowania dla wszystkich tych, którzy chcą poznać nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Jeśli znasz angielski i chcesz być jeszcze lepiej poinformowany o tym, co dzieje się na rynku gier, forum stoi dla Ciebie otworem!

Gift cards — wybierz prezent samodzielnie

Pewnie niejednokrotnie słyszałeś już o kartach upominkowych. Ich tradycyjne, fizyczne wersje zakupić można w wielu sklepach, kioskach czy punktach prasowych. Ale czy słyszałeś o cyfrowych gift cards? To alternatywa dla tradycyjnych kart prezentowych. Idea jest dokładnie taka sama: Ktoś, kto chce zrobić Ci prezent, realizując zakup karty dokonuje przedpłaty, która będzie zapisana na karcie, a którą Ty, jako odbiorca prezentu, możesz wykorzystać w sklepie, który honoruje daną kartę. Jednak w przypadku karty cyfrowej, jej zakup może odbyć się w dowolnym momencie nawet bez wychodzenia z domu. Karta po zakupie dotrze do adresata w mgnieniu oka w wersji elektronicznej. Wystarczy, że darczyńca wyśle mu specjalny, indywidualny kod lub prześle mailem plik z kodem. Na https://gg.deals/gift-cards/ zakupić można i wysłać komuś cyfrowe gift cards na produkty Steama, EA App, Xboxa, PlayStation czy Nintendo. Każdy gracz marzy o takim podarunku! A przekazaną do dyspozycji kwotę na cyfrowej karcie wydać może na dokładnie taką gamingową pozycję, jaką pragnie. Nie zabraknie też niczego dla wielbicieli Google Play, Amazona, platform strumieniowych takich jak Spotify czy iTunes, a nawet popularnego Netflixa.

Porównywarka gier, forum dyskusyjne i karty upominkowe to trzy sposoby na to, by nawet nieco droższe gry były wciąż w Twoim zasięgu. Wystarczy dobrze poszukać, podyskutować z innymi wielbicielami okazji czy szepnąć znajomym, by zamiast kwiatków sprezentowali Ci cyfrowego gifta!

Artykuły z kategorii
Artykuły z portalu