Kopia zdjęć w galerii telefonu

Aplikacja WhatsApp - zazwyczaj - tworzy waszym telefonie, w katalogu zdjęć, album o nazwie WhatsApp. Jeśli nie widzisz zdjęć w aplikacji, zacznij od przejrzenia galerii i znalezienia takiego albumu. Użyj wyszukiwarki zdjęć w swoim telefonie, żeby znaleźć taki folder.  Jest to najpewniejszy sposób na przywrócenie usuniętego w czacie zdjęcia. Jeśli ta metoda nie powiedzie się, poniższe są mało prawdopodobne. 

Skorzystaj z aplikacji webowej

WhatsApp to nie tylko aplikacja na telefon, a komunikator  posiadający wersję webową pod adresem https://web.whatsapp.com/. Zaloguj się do tej wersji aplikacji i spróbuj odszukać swoje zdjęcie konwersacji do której zostało przesłane. Istnieje duża szansa, że zdjęcie nie pojawia się tylko w aplikacji mobilnej, a w aplikacji webowej dostaniesz do niego dostęp.

Kopia zapasowa

Uwaga!

  • Przywrócenie kopii zapasowej z danej daty, spowoduje, że utracicie zdjęcia i historię wiadomości po jej sporządzeniu.
  • Przywrócenie  wcześniejszej kopii zapasowej nie gwarantuje odzyskania zdjęć.
  • Musisz mieć włączone tworzenie kopii zapasowej, żeby teraz ją przywrócić.

W przypadku kopii zapasowej i ryzyku utraty najnowszych wiadomości, przedstawiamy tylko zagrożenia jakie mogą się pojawić i odsyłamy Was do oficjalnej strony pomocy aplikacji WhatsApp, gdzie możecie przeczytać jak przywrócić kopię zapasową. Przejdź do oficjalnej dokumentacji tutaj.