reklama

Insomniac Games pracuje nad kolejną produkcją AAA. Co szykują dla nas twórcy Spider-Man 2?

Raiu | 07.08.2023 11:32

Pierwsza odsłona Spider-Mana od Insomniac Games odniosła ogromny sukces. Druga część również zapowiada się na bardzo dobrą produkcję. Nic więc dziwnego, że informacja o kolejnej grze opracowywanej przez studio nie obeszła się bez echa. Następna produkcja AAA od Insomniac Games jest już w produkcji.

Nowa gra od Insomniac Games
Nowa gra od Insomniac Games | SUSHI食べたい, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons
Obserwuj nas w Google News i otrzymuj codziennie podobne informacje

Będzie kolejna gra od firmy Insomniac Games. Na co mogą liczyć gracze?

Przejęcie Insomniac Games przez Sony było najwyraźniej naprawdę dobrą decyzją. Spider-Man okazał się ogromnym sukcesem i zdobył fanów na całym świecie. Warto zaznaczyć, że kolejna część przygód pajęczego superbohtera zostanie wydana jeszcze w 2023 roku. Co więcej, jak wiadomo już od pewnego czasu, firma pracuje także nad grą o Wolverine’ie. Ostatnio do internetu podano jednak informacje o kolejnej produkcji typu AAA. Na ten moment nie wiadomo dokładnie jaka będzie tematyka ani tym bardziej kiedy nastąpi premiera, jednak jeśli wierzyć wcześniejszym plotkom, tytuł może być grą wieloosobową. Fani studia mogą więc zacierać ręce. Z pewnością w niedługim czasie Insomniac Games poda znacznie więcej informacji.

Już niedługo odbędzie się premiera Marvel’s Spider-Man 2. Co wiadomo na ten moment?

  • Premiera Marvel’s Spider-Man 2 nastąpi już 20 października. Co wiadomo o produkcji od Insomniac Games? Oto najważniejsze informacje.
  • Fabuła skupi się na przedstawieniu historii dwóch głównych bohaterów. Peter Parker i Miles Morales będą musieli zmierzyć się z wrogami znanych z komiksów oraz filmów.
  • Z jakimi wrogami zmierzą się gracze? Pajęczy superbohaterowie zmierzą się między innymi z Jaszczurem, Venomem oraz Electro.
  • Spider-Manowie będą dzielić ze sobą drzewko umiejętności. Dotyczy to jednak jedynie „uniwersalnego” rodzaju. Oprócz tego obydwaj bohaterowie będą mieli swoja własne zdolności, które gracze będą mogli wybierać wedle swoich upodobań.
  • Mapa będzie większa niż w pierwszej odsłonie. Insomniac Games zdecydowało się dodać dwie kolejne dzielnice Nowego Jorku. Gracze będą mogli zwiedzić Queens oraz Brooklyn.
  • Gracze otrzymają możliwość szybowania. To nowość w serii. Kiedy Miles lub Peter wybiją się w powietrze, będą mogli przemierzyć sporą odległość bez konieczności ciągłego korzystania z pajęczych sieci.
  • Gra zostanie wydana jedynie na PlayStation 5. Marvel’s Spider-Man 2 będzie więc ekskluzywną produkcją na konsolę Sony.
  • Będzie można kupić konsolę inspirowaną motywem Spider-Mana. W Polsce również będzie ona dostępna. Urządzenie będzie sprzedawane razem z egzemplarzem gry. Miłośnicy uniwersum z pewnością będą tym faktem bardzo zainteresowani. Cena za urządzenie wyniesie 3099 złotych.

Czytaj także: Co jest najważniejsze w karcie graficznej?

Artykuły z kategorii
Artykuły z portalu