God of War: Ragnarok, dla kogo jest ten tytuł? Ci gracze na pewno będą zachwyceni

God of War: Ragnarok to kolejna odsłona znanej serii gier konsolowych. Piąta w kolejności, opowiada o następnych przygodach Kratosa oraz jego syna Atreusa. Dwójka bohaterów musi zmierzyć się z trudnościami, podczas trwającej wojny między nordyckimi bogami i olbrzymami, która ostatecznie doprowadzi świat do upadku. Kratos, który pragnie dać synowi bezpieczeństwo, będzie musiał stanąć przed wieloma wyborami, które dotyczą zarówno jego potomka, jak i całego świata (a właściwie dziewięciu światów). To świetny tytuł dla graczy, którzy lubią mitologiczne klimaty, ale także ciekawie rozwinięty wątek fabularny. Dobrze będą się bawić także fani efektownych bitew. Jak się okazało, tego typu graczy znalazło się całkiem sporo.

God of War: Ragnarok, tytuł zebrał ogrom dobrych recenzji. Zachwycali się nim nawet krytycy

God of War: Ragnarok cieszy się naprawdę dobrymi recenzjami. Choć gra nie wyprzedziła ostatecznie Elden Ringa, to jednak śmiało, można mówić tutaj o sukcesie. W serwisie Metacritic tytuł osiągnął średnią ocen, na poziomie aż 94 punktów. Była to więc druga najlepiej oceniana gra w 2022 roku. Warto wspomnieć w tym miejscu, że właściwie żadna odsłona z tej serii nie zawodziła graczy. Już od bardzo dawna God of War jest wręcz kultowy. Większość graczy posiadających PlayStation, choćby słyszała o tym tytule. Jeśli więc posiadasz konsolę i chcesz zatopić się w świecie nordyckich bogów, koniecznie sięgnij po tę produkcję.

Do gry weszła spora aktualizacja. Od teraz dostępnych jest sporo darmowych nowości

Nowa aktualizacja wprowadziła do gry zupełnie nowy tryb. Nowa Gra Plus, pozwala graczom na przejście rozgrywki po raz kolejny. Co w tym właściwie ciekawego? Fani tytułu będą mogli zachować wszystkie swoje dotychczasowe postępy i rozpocząć swoje przygody jeszcze raz, jednak tym razem przeciwnicy będą uzbrojeni w znacznie lepsze zbroje, a sama gra będzie znacznie trudniejsza. To prawdziwa gratka dla graczy, którzy lubią wyzwania. Kratos otrzyma także kilka nowych przedmiotów. Oto co od teraz będzie można założyć protagoniście:

·       Zbroja Czarnego Niedźwiedzia (w której gracze rozpoczną tryb NG+),

·       Spartańska Zbroja,

·       Zbroja Aresa,

·       Zbroja Zeusa,

·       Spartańska tarcza.

Jeśli więc zastanawiasz się nad ponownym uruchomieniem God of War: Ragnarok, biegnij odpalać konsolę. Na pewno będziesz mieć co robić!