reklama

Gamescom 2023 coraz bliżej: udział w imprezie potwierdza Xbox i Bethesda

Raiu | 07.08.2023 11:33

Już niedługo odbędzie się bardzo ważne wydarzenie dla gamingowej społeczności. Gamescom 2023 zbliża się wielkimi krokami. Niedawno swój udział w evencie potwierdził Xbox oraz Bethesda. Jakich prezentacji można się spodziewać? Kto jeszcze zapowiedział swoje przybycie? Przedstawiamy garść najważniejszych informacji.

Gamescom 2023
Gamescom 2023 | Dronepicr, CC BY 3.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/3.0>, via Wikimedia Commons
Obserwuj nas w Google News i otrzymuj codziennie podobne informacje

Xbox i Bethesda pojawią się na Gamescomie 2023. Potwierdzili już swoją obecność

Już niedługo odbędzie się Gamescom 2023. To bardzo ważne wydarzenie dla całej społeczności świata gier komputerowych oraz konsolowych. Z jakiego powodu? Otóż na evencie co roku, prezentowane są nowości na nadchodzący rok oraz dalsze lata. Targi mają miejsce zawsze w Niemczech, a dokładniej w centrum wystawienniczym Koelnmesse w Kolonii. Najważniejsze firmy z gamingowej społeczności będą prezentować produkcje, które przygotowują. To między innymi z tego powodu, wiadomość o potwierdzeniu swojej obecności przez Xbox oraz Bethesdę wzbudziło tak wiele emocji. Czego można się spodziewać? Jak na razie jest to tajemnica. Istnieją jednak pewne plotki, na temat tego co zaprezentują firmy. Na ten moment najwięcej osób typuje, że podczas wydarzenia pojawi się prezentacja Starfielda. Nowa gra od Bethesdy jest aktualnie jedną z najbardziej wyczekiwanych. Produkcja ma być w swojej mechanice dość podobna do sławnych The Elder Scrolls-ów. Tematyka będzie jednak oparta na science fiction. Nic więc dziwnego, że fani produkcji od Bethesdy z niecierpliwością czekają na kolejne informacje odnośnie do tytułu. Bardzo możliwa będzie także prezentacja Lies of P. Tym bardziej że produkcja już od września ma być dostępna w usłudze Xbox Gamepass. Ciężko jednak powiedzieć cokolwiek więcej. Warto uzbroić się w cierpliwość i już w sierpniu obejrzeć co firmy będą mieć do zaoferowania swoim graczom.  

Co warto wiedzieć o Gamescomie 2023? Najważniejsze informacje

Oprócz wystawców oraz firm, które pojawią się na targach gier, warto znać podstawowe informacje na ich temat. Wielu graczy z pewnością interesuje przede wszystkim data wydarzenia. Gamescom 2023 będzie odbywać się w tym roku od 23 do 27 sierpnia. Warto wspomnieć, że event będzie miał miejsce w Niemczech, a więc jest jeszcze czas, aby zaplanować podróż do naszego sąsiada za granicą. Trzeba także pamiętać, że Gamescom to nie tylko prezentacje gier. Podczas wydarzenia można także testować gry przed ich oficjalnym wydaniem, wziąć udział w licznych konkursach oraz turniejach, posłuchać konferencji oraz wywiadów z największymi osobistościami świata gier, podziwiać cosplaye innych uczestników oraz zrobić zakupy na stoiskach z gadżetami. Na evencie jest więc ogromna ilość atrakcji. Miłośnicy gier koniecznie powinni rozważyć, aby się tam pojawić.

Czytaj także: Co jest najważniejsze w karcie graficznej?

Artykuły z kategorii
Artykuły z portalu