Co wiemy o Battle Passie? Gracze będą potrzebować sporo czasu, aby go skończyć

Battle Passy stają się coraz bardziej popularne. Gracze chętnie wypełniają kolejne zadania, aby zdobyć nagrody zawarte w przepustkach. Niektórzy, dają się nawet skusić na płatne wersje, aby odblokować lepszej jakości zdobycze. Nic więc dziwnego, że Blizzard również zdecydował się na ten krok. Choć do premiery Diablo IV zostało jeszcze sporo czasu, to już dziś mamy kilka informacji na temat przepustki bojowej, która będzie oferowana. Fani mrocznego świata, mogą zacząć planowanie czasu na zdobywanie kolejnych nagród.

Ile będzie kosztować Battle Pass? Blizzard podał konkretną cenę. Według opublikowanych informacji, za przepustkę trzeba będzie zapłacić 10 dolarów. W polskiej walucie cena będzie wynosić około 45 złotych.

Jak dużo czasu będzie potrzebne, aby przejść Battle Passa? Gracze poświęcą całkiem sporo godzin, żeby go skończyć. Jak ujawnił Joe Piepiora – zastępca reżysera Diablo 4, łączny czas przebije nawet 3 doby. Dokładnie wyniesie on około 80 godzin. To jednak nie wszystko. Jeśli gracz będzie chciał rozwinąć, postać do 100 poziomu, to zajmie to jeszcze więcej czasu.

Czy trzeba będzie zapłacić za Battle Passa? Blizzard postanowił, że będą dwa rodzaje przepustki bojowej. Jedna z nich będzie darmowa. Natomiast za wersję z nieco lepszymi nagrodami trzeba będzie zapłacić.

Co będzie zawierać darmowa opcja? Gracze będą mogli zdobyć między innymi XP boosty.

Co będzie zawierać płatna wersja Battle Passa? Między innymi kosmetyczne przedmioty.

Ile gracze będą mieć czasu na wypełnienie zadań? Battle Pass będzie aktywny przez cały sezon. Oznacza to, że gracze będą mieć trzy miesiące na zdobywanie nagród zarówno w darmowej jak i płatnej wersji.

Czy Battle Pass będzie dostępny za złoto zdobyte w grze? Niestety na ten moment Blizzard nie podał takiej informacji.

Jakie zadanie będą zawarte w Battle Passie? Progres w przepustce bojowej będzie można robić dzięki wykonywaniu konkretnych zadań lub po prostu zabijaniu potworów.

Aktualnie to właściwie wszystkie informacje na temat Battle Passa w Diablo 4. Premiera gry odbędzie się 6 czerwca 2023 roku. Jeśli więc czekasz na ten tytuł, koniecznie wygospodaruj sobie jak najwięcej czasu.