Już niedługo do Dead by Daylight dołączy Nicolas Cage. Co otrzyma kolejny ocalały?

Niedawno na serwery testowe Dead by Daylight została wprowadzona nowa postać. Twarz sławnego aktora dołączyła do grona ocalałych. Nicolas Cage wkrótce zostanie oficjalnie wprowadzony w DLC na serwery live. Społeczność Dead by Daylight przyjęła informacje o aktorze bardzo pozytywnie. Trzeba jednak powiedzieć, że studio Behaviour Interactive miało naprawdę dobry pomysł, jeśli chodzi o perki i sam wygląd aktora. Jakie umiejętności będzie posiadać nowa intrygująca postać? Odpowiadamy.

  • Dramaturgy – perk przede wszystkim gwarantuje przyspieszenie o 25% na 2 sekundy. To jednak nie wszystko. Po użyciu gracz otrzyma także losowy efekt. Niekoniecznie będzie to coś pozytywnego. Może to być jakiś użyteczny przedmiot, ale także na przykład efekt „narażenia”.
  • Scene Partner – perk pozwoli na wykrycie zabójcy. Trzeba jednak uważać, kiedy się go używa. Jeśli gracz będzie w zasięgu przeciwnika i na niego spojrzy, Cage krzyknie i odsłoni przed zabójcą swoją aurę na pewien czas.
  • Plot Twist – dzięki temu perkowi, ranny ocalały będzie mógł wprowadzić się w stan agonii. Warto jednak wspomnieć, że dzięki umiejętności bohater nie będzie wydawać z siebie żadnych dźwięków oraz nie pozostawi śladów krwi. W dodatku to nie wszystko. Po użyciu Plot Twist-u gracz będzie w sanie samodzielnie się podnieść z pełnym zdrowiem.  

Nie ma się więc co dziwić, że gracze przyjęli informacje o nowej nietuzinkowej postaci pozytywnie. Perki są naprawdę dobre, a wykorzystane w odpowiedni sposób będą naprawdę przydatne w trakcie rozgrywki. Kiedy więc Nicolas Cage trafi na serwery live? Już 25 lipca aktualizacja zostanie wprowadzona do Dead by Daylight. Wszyscy oczekujący na nowego ocalałego, mogą więc już zacierać ręce. W grę można zagrać na komputerach osobistych, ale także konsolach Xbox One, Xbox Series S/X, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Jeśli jednak ktoś jeszcze nie wie, na czym polega rozgrywka, to najlepiej będzie przytoczyć opis od twórców.

Czytaj także: Najlepsza karta graficzna gamingowa

"Dead by Daylight to wieloosobowa gra akcji i horroru, w której jeden gracz wciela się w postać brutalnego zabójcy, a pozostała czwórka gra jako ocalali. Twoim celem jako zabójcy jest złożyć ofiarę z jak największej liczby ocalałych. Celem ocalałych jest współpracować, aby uniknąć zabójcy, uciec i przede wszystkim – przeżyć!"