Gdzie kupić oryginalne AirPods Pro 2. generacji?

Niezależnie od tego, na którą wersję słuchawek AirPods się zdecydujesz, zawsze rekomendujemy zakup ze sprawdzonego źródła. Takim jest sieć salonów i sklep internetowy iSpot, ze statusem Apple Premium Partner - aby uzyskać taki status, trzeba spełniać szereg wyśrubowanych kryteriów marki Apple. Na stronie https://ispot.pl/apple-airpods-pro-2nd-generation znajdziesz AirPods Pro 2, o których dzisiaj mówimy. Bądź pewny, że kupujesz oryginalny, nieuszkodzony i warty swojej ceny sprzęt. Przejdźmy do jego zalet.

Czym wyróżniają się AirPods 2 Pro?

Obecnie Apple oferuje kilka wersji słuchawek dousznych AirPods oraz model wokółuszny (AirPods Max). Teraz, poza dousznymi AirPods 2. oraz 3. generacji , możesz nabyć AirPods Pro 2 generacji. Czym wyróżniają się przeprojektowane słuchawki Apple na tle pozostałych?

Przeprojektowane tak, aby jeszcze lepiej redukować hałas

Apple AirPods Pro 2fot. whitepress.com | Apple AirPods Pro 2

Producent wskazuje, że AirPods Pro 2. generacji z nowym czipem H2 od Apple  gwarantuje nawet dwukrotnie skuteczniejszą aktywną redukcją hałasu niż ten sam model 1. generacji. Wpływa to na niwelowanie dźwięków z otoczenia, pozwalając na pełną koncentrację na ulubionej muzyce lub treści podcastów. Możesz oddzielić się od reszty świata podczas podróży lub zupełnie skupić na tym, co robisz np. w pracy. 

Poza modelami AirPods Pro aktywną redukcję hałasu zastosowano w słuchawkach AirPods Max, to świetne rozwiązanie, jeżeli szukasz modelu wokółusznego.

Trójwymiarowe środowisko akustyczne dla rewelacyjnej jakości dźwięku

Jakość dźwięku może naprawdę mocno różnić się w zależności od wybranych słuchawek. Wiedzą to nie tylko melomani. Podczas użytkowania wersji Pro 2. generacji wytwarza się trójwymiarowe środowisko akustyczne, które dostarcza bogatych wrażeń dźwiękowych. Z każdej strony otacza Cię spersonalizowany dźwięk przestrzenny - to kolejne udoskonalenie, którego nie znajdziesz w klasycznych AirPods.

Spersonalizowany dźwięk, czyli AirPods 2 Pro dostosowane do Ciebie

Spersonalizowany dźwięk przestrzenny to także dynamiczne śledzenie ruchów głowy. Te supernowoczesne słuchawki dostosowują parametry dźwięku do Twojego otoczenia i kształtów Twoich uszu. Aby jeszcze lepiej dostosować je do siebie, możesz dowolnie wybrać wkładki douszne spośród rozmiarów XS, S, M lub L. 

Satysfakcjonujący czas działania baterii

Na jednym ładowaniu AirPods Pro 2 wytrzymują do 6 godzin, a dzięki etui ładującemu MagSafe - nawet do 30 godzin. Wszystko zależy od konfiguracji i sposobu używania, ale wynik i tak jest lepszy niż dotychczas.

Douszne słuchawki Apple nie mogą jednak konkurować w tej kwestii z wokółusznymi AirPods Max. Jeśli ten argument jest dla Ciebie ultraistotny, rozważ zakup tego designerskiego akcesorium. Od Maxów możesz oczekiwać nawet 20 godzin na jednym ładowaniu!

Jeszcze bardziej dopracowane etui ładujące MagSafe

Etui ładujące MagSafe pojawiło się już w zwykłych AirPods 3. generacji, ale AirPods 2 Pro daje jeszcze więcej. Przeprojektowane etui ma wbudowany głośnik ułatwiający znalezienie słuchawek w dowolnym momencie i zintegrowany uchwyt na smycz pozwalający na wygodne przymocowanie np. do plecaka.

AirPods 3. generacji, zarówno z ładowarką Lightning, jak i MagSafe, są odporne na wodę i pot, podobnie jak omawiane przez nas słuchawki AirPods Pro 2. Z kolei na AirPods 2. generacji i AirPods Max musisz uważać - klasa ochrony IPX ich nie dotyczy.

Apple Air Pods Pro 2 - megaprzyjemne w użyciu

W porównaniu z poprzednią generacją, słuchawki AirPods Pro 2 mają udoskonalone sterowanie dotykowe (możesz kontrolować odtwarzanie z poziomu słuchawki, a w celu zmiany głośności - po prostu musnąć palcem). Jeśli masz w pobliżu osobę z drugim zestawem AirPods, możesz udostępniać jej Twoje dźwięki i wspólnie oglądać film. Cała obsługa jest wygodna, a automatyczne przełączanie działa błyskawicznie.

Czy warto wybrać Apple Air Pods Pro 2?

Jeśli rozglądasz się za słuchawkami naprawdę wysokiej jakości, AirPods 2 Pro to doskonały wybór. W odróżnieniu od wielu innych modeli (również tych pochodzących od Apple) zostały wyposażone w szereg innowacji przenoszących wrażenia dźwiękowe na inny poziom i podnoszących komfort obsługi. Nowy czip Apple H2 odpowiada za superwydajność i niesamowite dźwięk bez zakłóceń. Wypróbuj!