Czy Cyberpunk 2077 doczeka się kontynuacji? Istnieje na to szansa

Gabe Amatangelo w rozmowie z PC Gamer potwierdził, że aktualizacja 2.0 i fabularne rozszerzenie Phantom Liberty są ostatnimi większymi aktualizacjami, które wprowadzi CD Projekt RED do Cyberpunka 2077. Nie jest to jednak zaskakująca informacja. Już od dawna twórcy gry zapowiadali, że do ich produkcji będzie wydane tylko jedno DLC. Gracze mogą jednak liczyć na coś innego. Kontynuacja Cyberpunka 2077 ma być kolejnym ważnym etapem w rozwoju tego uniwersum. Jak zaznacza Gabe Amatangelo, deweloperzy mają ambicje, by zapewnić graczom zupełnie nowe wrażenia i maksymalnie wykorzystać potencjał tej mrocznej wizji przyszłości. Nie wiadomo jeszcze, jakie elementy rozgrywki i fabuły zostaną wprowadzone w kolejnej odsłonie, ale można się spodziewać, że zespół CD Projekt RED zaskoczy nas ciekawymi pomysłami i ulepszeniami.

Warto również wspomnieć, że kontynuacja Cyberpunka 2077 nie jest jedynym projektem, którym zajmuje się CD Projekt Red. Studio rzekomo pracuje nad trzema nowymi tytułami osadzonymi w uniwersum Wiedźmina oraz jednym opartym na zupełnie nowej marce. Choć oficjalne potwierdzenie tych tytułów wciąż pozostaje w sferze spekulacji, fani z niecierpliwością czekają na więcej informacji na ten temat.

Phantom Liberty to prawdziwy hit. Gracze są zachwyceni DLC

Rozszerzenie "Phantom Liberty" to najnowszy rozdział w świecie Cyberpunk 2077, który obiecuje dostarczyć wielu niezapomnianych wrażeń dla fanów tej popularnej gry. To pełne akcji rozszerzenie, które przypomina szpiegowski thriller, zapewniając złożoną fabułę, nowe tereny do odkrycia, ekscytujące drzewo umiejętności, nowe bronie i przedmioty, a także nieskończoną liczbę aktywności w otwartym świecie. W nowym dodatku fabularnym gracze ponownie wcielą się w postać V, która/y zostaje wciągnięta w mroczny świat szpiegów. Na drodze stanie wiele nowych postaci, w tym doświadczeni tajni agenci, przebiegli gracze polityczni oraz niebezpieczni najemnicy. Towarzyszem V będzie tajny agent NUSA - Solomon Reed, którego wciela się aktor Idris Elba. Nie zabraknie również nowych zadań pobocznych, które pozwolą na jeszcze głębsze wciągnięcie się w świat Cyberpunka. Gracze będą mieli okazję doświadczyć nie tylko emocjonującej fabuły, ale także wyzwań, które pozwolą na rozwinięcie swoich umiejętności i zdobycie nowych możliwości. Jednym z niezaprzeczalnych atutów "Phantom Liberty" jest możliwość zwiedzania nowej, nieznanej dzielnicy (Dogtown), która skrywa wiele tajemnic i niespodzianek. To doskonała okazja dla weteranów Cyberpunka 2077, aby odświeżyć swoje doświadczenie gry i odkryć nowe zakamarki tego futurystycznego świata.