Premiera dodatku może odbyć się nawet w czerwcu. CD Project Red zapowiada więcej informacji

Niedawno opublikowany filmik na kanale Remigiusza „Rocka” Maciaszka i Borysa Nieśpielaka wzbudził spore emocje wśród fanów Cyberpunka 2077. Powód jest prosty. Borys na opublikowanym materiale wysnuł śmiałą hipotezę, jakoby dodatek do produkcji CD Project Red miał mieć premierą w czerwcu lub lipcu.

"Z potwierdzonych informacji mamy to, że na Game Feście będzie pokazywana gra dziennikarzom, będą mogli grać - to zostało ogłoszone w kwietniu. Z informacji potwierdzonych jest też to, że ja dowiedziałem się już dawno temu, że wewnętrzna data premiery dodatku była ustalona na czerwiec. (...) Teraz jak rozmawiałem z ludźmi, czy na Dragonsach, czy na PGA, czy po prostu gdzieś tam się widząc, to raczej jest jedna opinia, że idzie dobrze. Po drugie, to nie jest kończenie gry, tylko budowanie już na istniejącej grze."

- mówi Borys na filmie w serwisie YouTube. CD Project Red postanowił skomentować plotkę w oficjalnym wpisie na Twitterze.

"Jak już wspomnieliśmy w naszym oficjalnym komunikacie, zaczniemy ujawniać szczegóły dotyczące Cyberpunk 2077: Phantom Liberty w czerwcu. Jeśli zaś chodzi o datę premiery, nie komentujemy żadnych plotek."

- czytamy. Na ten moment jeszcze nie warto się więc nastawiać. Fani Cyberpunka 2077 mają jednak powody do radości. Mimo wszystko już w czerwcu będą mieć okazję, aby dowiedzieć się nieco więcej na temat dodatku.

O czym będzie DLC? V złoży przysięgę Nowym Stanom Zjednoczonym Ameryki

Choć na temat DLC do Cyberpunka 2077 wiadomo na razie niewiele, to zwiastun opublikowany w zeszłym roku daje mimo wszystko nieco informacji na temat fabuły oraz rozgrywki. Na filmie gracze mogli usłyszeć V, który składa przysięgę Nowym Stanom Zjednoczonym Ameryki. Zwiastun niestety nie daje znacznie więcej informacji na temat dodatku. Na koniec filmu można jednak usłyszeć Johnnego, który pyta V, czy zdaje sobie sprawę z tego, że złożona przysięga może nie być najlepszym pomysłem. Jak zapowiadają twórcy, DLC ma zostać utrzymane w klimacie thrillera szpiegowskiego. Trzeba przyznać, że dla wielu osób nawet tak niewielka zapowiedź, była czymś bardzo zachęcającym. Gracze z niecierpliwością wyczekują dodatku. Na szczęście jak mówią ostatnie doniesienia, już niedługo poznają znacznie więcej informacji, a być może nawet dokładną datę premiery.