10 dobrych książek do poczytania w 2023

redakcja | 03.01.2023 08:43 Kategorie: Listy

10 książek to nie dużo w ciągu roku. Przygotowaliśmy listę inspiracji książek, które poszerzą Twoje horyzonty. Nie jest to lista książęk w stylu: 10 książek, które musisz przeczytać w 2023, żeby odmienić swoje życie", bo nie wierzymy, że książki mają taką moc, ale warto się z nimi zapoznać. 

Kobieta czytająca książkę, ilustracja do artykułu
Kobieta czytająca książkę, ilustracja do artykułu | envato, autor vladans
Obserwuj nas w Google News i otrzymuj codziennie podobne informacje

Filozofia Kaizen. Jak mały krok może zmienić Twoje życie

Pierwsza na naszej liście z książek jest autorstwa Robert Maurer. Ta książka nauczy cię, jak w życiu prywatnym korzystać z mechanizmów kaizen. Idea kaizen - znana z korporacji -  wykorzystuje filozofię małych kroków w optymalizacji procesów, produkcji, pracy. Da się ją bez problemy wprowadzić w życie prywatne.  

Kaizen z japońskiego to dobra zmiana.

Bogaty ojciec, biedny ojciec

Ksiażka autorstwa Robert Kiyosaki oraz Sharon L. Lechter. Bestseller w formie poradnika, który pomoże Ci dysponować budżetem i uczyć tego swoje dzieci. 

Mądrzej, szybciej, lepiej. Sekret efektywności

Charles Duhigg pokazuje przykłady jak można podchodzić do pracy nad efektywnością w życiu i pracy. Inspirujące dzieło dla wszystkich fanów optymalizacji efektywności. 

Gdy regułą jest brak reguł. Netflix i filozofia przemiany 

Książka aurostwa Hastings Reed oraz Meyer Erin. Reed Hastings to prezes i CEO Netflixa, która na łamach tej książki dzieli się rzeczami , które zrewolucjonizowały branżę rozrywkową i technologiczną dzięki Netflixowi. Obowiązkowa pozycja dla osób, które lubią czytać o sukcesach i zmianach dzięki korporacją.

Artykuły z kategorii
Artykuły z portalu
reklama