Sposób wyboru prezentu na imieniny w dużej mierze zależy od tego kogo chcemy obdarować. Analogicznie jak w przypadku doboru życzeń na imieniny. Inny prezent imieninowy wybierzesz dla swojego chłopaka, inny dla ojca, a jeszcze innym obdarujecie szefa w pracy. Zobacz nasze pomysły prezentów na imieniny. Zrobiliśmy przegląd z wielu możliwych kategorii.

Pomysły na prezent imieninowy

W przypadku prezentu imieninowego dla kogoś bliskiego nie jest trudno wybrać. Sprawa komplikuje się przy prezentach dla znajomych, lub bardziej oficjalnych prezentach do pracy. Sprawdź na początek nasze pomysły na prezent imieninowy dla najbliższych, a na pewno wybierzesz coś dedykowanego dla swojej mamy, taty lub rodzeństwa.

Pomysły na prezenty imieninowe dla mamy:

  • Kwiaty doniczkowe lub jeżeli mama miłuje się w domowym ogrodnictwie możesz jej kupić jakieś markowe gadżety ogrodnicze,
  • Dobry alkohol - zawsze dobry pomysł na prezent, tutaj musisz wiedzieć tylko jakie rodzaje alkoholu lubi mama
  • Bilety do kina, teatru, na koncert itp. Pamiętaj, że wypada aby prezent był na 2 osoby. Prawie nikt nie lubi chodzić na wydarzenia kulturalne sam. Możesz również zaproponować wyjście mamie ze sobą.
  • Książka - tylko jeżeli dobrze znasz gust i wiesz, że mama danej pozycji jeszcze nie przeczytała.
  • Zabiegi pielęgnacyjne, zabiegi u kosmetyczki.
  • Karta podarunkowa na zakupy w sklepie odzieżowym - fajne, ale czy nie pójście na łatwiznę?
  • dzień w SPA, tzw. Day SPA

Pomysły na prezenty imieninowe dla taty:

Mężczyźni lubią praktyczne gadżety, jeżeli Twój Ojciec należy też do tej grupy przejrzyj w pierwszej kolejności pomysły na prezenty imieninowe dla ojca z tej serii, które zaproponowaliśmy.

Zestaw narzędziowy na imieniny

Zestawy narzędziowe to niby standard prezentowy dla mężczyzny jak dawniej para skarpet ale z drugiej strony narzędzi w domu nigdy za dużo. Jeżeli decydujesz się na ten prezent nie możesz wybrać zestawy z popularnych dyskontów spożywczych. Zdecyduj się na coś markowego, a Tata będzie na prawdę zadowolony.

Zestaw do whiskey na imieniny?

Czy zestaw do whiskey pasuje na imieniny? Według nas wszystko co z wiązane z whiskey nadaje się na imieninowe prezenty.Dla bardziej zaawansowanych graczy możesz skompletować wszystkie potrzebne barmańskie rzeczy do zrobienia klasycznego drinka jakim jest old fashioned. Mówimy tutaj o kryształowej szklanicy, długiej łyżce barmańskiej czy stylowej dwustronnej miarce barmańskiej.Ojciec jest jeszcze większym fanem whiskey i barmaństwa? Możesz kupić gotowy zestaw barmański, chociaż my jesteśmy przeciwny kupowania jakichkolwiek gotowców(setów) na prezenty. To pójście na duże ustępstwa.

Tata nie lubi drinków, ale lubi pić czystą whiskey? W tym przypadku dobrym pomysłem na prezent będzie komplet szklanek do whisky lub kamienne kostki do schładzania alkoholu.

Co symbolicznego kupić na imieniny?

Jeżeli chcesz kupić tylko coś symbolicznego postaw na kilka niezatapialnych standardów jakimi są: słodki upominek,  bukiet kwiatów, butelka alkoholu, dobra egzotyczna herbata, dobra kawa.

Pamiętaj, aby do nawet najbardziej symbolicznego prezentu dołączyć ręcznie napisane szczere życzenia imieninowe. Zobacz jak przygotować własnoręcznie życzenia imieninowe.