Zainspiruj się naszymi przykładami prezentów dla rodziców. Są to uniwersalne przykłady na okazję, podczas których powinieneś dać wspólny prezent dla Twoich rodziców. Stawiamy na praktyczne prezenty oraz na rozrywkę. Na pewno znajdziesz takie prezenty dla rodziców, które przypadną Ci do gustu. Na naszej liście znajdą się również prezenty w formie upominków. Wiemy, że nie jest łatwo dobrać prezent, który odpowiada dla dwóch osób, dlatego przejrzyj naszą listę pomysłów.

Pomysły na prezent dla rodziców

Weekend w SPA

Weekend w SPA, tydzień SPA, day SPA to wszystko zależy od budżetu, jakim dysponujesz. Najważniejsze, abyś znalazł rodzaj SPA z zabiegami, który będzie odpowiadał Twoim rodzicom. Wybór nie jest łatwy. Powstały już takie egzotyczne, ale bardzo ciekawe SPA jak: Kąpiel w suszu piwnym lub Pobyty nocne pod ziemią w Wieliczce. Dla nas idealne byłoby połączenie day spa z romantyczną kolacją i nocą w jakimś miłym hotelu.

Dobre czerwone wino

Dobre wino zawsze jest znakomitym prezentem, nawet bez okazji, z którego ucieszą się Twoi rodzice. Upewnij się, że na pewno lubią wino, że na pewno lubią czerwone wino. W miarę potrzeby zmień trunek. Przeczytaj nasze artykuły jak dobrać dobre wino.

City break na weekend

Jeżeli Twoi rodzice lubią podróżować, zrób im prezent z biletów na city break w jednym z europejskich miast. Dzięki tanim liniom lotniczym takie jak WizzAir czy Ryanair jest to coraz bardziej popularna rozrywka w Polsce, a na pewno nie jest to drogi prezent. Wystarczy, że zarezerwujesz bilety oraz hotel na weekend. Nie wahaj się sprawdzić tak egzotycznych kierunków jak Jerozolima czy Tel Aviv, da się je zwiedzić na lekko przedłużonym weekendzie. Rodzice będą zachwyceni kosztując oryginalnie przyrządzony Humus.

Bilety na wydarzenia kulturalne dla rodziców

Bardzo ciekawy prezent i tutaj masz na szczęście kolejny szeroki wybór. Musisz zadecydować sam co rodzice lubią. Możesz sprezentować im bilety do kina, bilety na kabaret, bilety do teatru, bilety na musical, bilety na koncert czy też bilety do opery. Wyliczać dalej? Chyba trochę Cię zainspirowaliśmy.

Ekspres do kawy

Jeżeli Twoi rodzice są kawoszami i nie posiadają jeszcze ekspresu ciśnieniowego to jest to świetny prezent. Ekspres do kawy znajdziesz w ogromnej gamie model i przedziale cenowym na swoją kieszeń. Rodzice posiadają ekspres do kawy, ale faktycznie są kawoszami? Kup im kurs profesjonalnego parzenia kawy, albo chociaż dobre ziarna kawy! Na sto procent będą Cię dobrze wspominać pomijając kawę!