3500 zł to całkiem spory wydatek, nawet gdy mówimy o zakupie nowego laptopa. Klient, który decyduje się przeznaczyć taką sumę na komputer, oczekuje już specyfikacji, która nie zawiedzie go na co dzień. Mówiąc wprost, decydując się na taki wydatek, możemy trochę powybrzydzać.

Laptopy do pracy do 3500 zł

W założonym budżecie można znaleźć laptopy z biznesowych linii znanych producentów. To wydajne urządzenia, które niezwykle sprawnie realizują biurowe zadania, a przy okazji – świetnie prezentują się na biurku.

  • HP Pavilion Aero 13. Zaczynamy od biznesowej propozycji, w której pierwsze skrzypce gra mobilność. HP Pavilion Aero 13 to wyjątkowo zgrabne, kompaktowe urządzenie, które bez przeszkód można zabrać w delegację lub w teren. O wydajność laptopa dba 6-rdzeniowy procesor AMD Ryzen 5 5600U, współpracujący z 8 GB pamięci RAM. Dysk SSD o pojemności 512 GB działa błyskawicznie, bezszelestnie i z łatwością pomieści wszystkie firmowe pliki i inne dane. Najważniejszą cechą modelu Aero 13 jest ekran. Kompaktowa jednostka IPS legitymuje się przekątną 13,3 cala. Dzięki rozdzielczości Full HD, zapewnia wyśmienitą jakość obrazu.
  • DELL Vostro 3510. Nasza kolejna propozycja to reprezentant jednej z dwóch linii biznesowych znanego producenta. DELL Vostro 3510 jest reklamowany jako komputer dla małych firm i trzeba przyznać, że w takim środowisku to urządzenie odnajdzie się wyśmienicie. Komputer jest wyposażony w wydajny procesor Intel Core i5, 8 GB pamięci RAM, dysk SSD 256 GB i ekran IPS Full HD o przekątnej 15,6 cala.

Laptopy do gier do 3500 zł

3500 zł to kwota, która stanowi przepustkę do prawdziwego gamingu. Prawdziwego, bo w tej cenie można znaleźć już laptopy z dedykowaną kartą graficzną, czyli rozwiązaniem, które charakteryzuje się nieporównywalnie większą wydajnością niż układy zintegrowane.

  • ACER Aspire 7 A715-42G. Nasza pierwsza propozycja dla graczy to przedstawiciel znanej i lubianej linii laptopów Aspire. Siódemka działa w oparciu o procesor AMD Ryzen 5 5500U, współpracujący z 8 GB pamięci RAM i dedykowaną kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1650. Matowy ekran IPS Full HD legitymuje się przekątną 15,6 cala. Drobną rysą na tym obrazie jest dysk SSD, którego pojemność to 256 GB. W tej cenie można oczekiwać więcej, ale coś kosztem czegoś.
  • ASUS TUF Gaming F15. Na zakończenie mamy dla Was typowo gamingową propozycję. ASUS TUF Gaming F15 ma na pokładzie procesor Intel Core i5, dysk SSD 512 GB, 8 GB pamięci RAM i kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1650. Mocnym atutem komputera jest ekran. Jednostka IPS Full HD, o przekątnej 15,6 cala, charakteryzuje się częstotliwością odświeżania na poziomie 144 Hz.